Veronika1977

Veronika1977 adatlapja

Ilyen vagyok
Nyugalomra és csendre vágyó  •  Akció-figyelő  •  Kuponvadász  •  Vízimádó  •  Mindenevő
Regisztráció2016.07.04
Utoljára itt2016.08.06

2016. július 4.a párjával járt itt
A Radio Inn Hotel ajánlására kerestük fel az éttermet. Nagyon finom, házias ételek vannak, ízlésesen tálalva. Kedves és gyors kiszolgálást kaptunk. Többször is visszatértünk, menüzni, pizzázni, gyertyafényes vacsorára a házassági évfordulónkon. A hangulat szuper, az étterem szép, ízléses, kellemes. Mindenkinek ajánljuk!
Felhasználó fényképei:
Hintaló Vendéglő Siófok - Hintaló Vendéglő Siófok - Hintaló Vendéglő Siófok - Hintaló Vendéglő Siófok - Hintaló Vendéglő Siófok - Hintaló Vendéglő Siófok - Hintaló Vendéglő Siófok -
2016. július 4.a párjával járt itt
Mi már kétszer voltunk ebben a szállóban, és idén is itt szeretnénk tölteni a nyaralásunkat. Összességében meg voltunk elégedve, a személyzet kedves, segítőkész, a reggeli változatos, a vacsora finom (2 menüből lehetett választani bejelentkezéskor). Tavaly pl. Joshi Bharat is ott töltött pár napot a családjával! ! !
Felhasználó fényképei:
Hotel Radio Inn Siófok - Hotel Radio Inn Siófok - Hotel Radio Inn Siófok - Hotel Radio Inn Siófok -