Zsika

Zsika adatlapja

Regisztráció2017.08.22
Utoljára itt2018.09.19

Kiváló 2017. augusztus 22.a párjával járt itt
Olyan tökéletes hely a Főnix Apartman, hogy bármikor,bármeddig szívesen visszamennénk. Sajnos a közlekedés nem ideális Egerből. Tiszta szívvel tudom ajánlani mindenkinek! ! ! Szépen felújított épület,új berendezés,új használati tárgyak. Ragyogó tisztaság,tökéletesen felszerelt konyha,karban tartott kiskert,kényelmes ágy és fürdőszoba.
Főnix Apartman válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen a kedves szavakat. Örülünk hogy jó érezték magukat nálunk! :) Máskor is szeretettel várjuk Önöket! István és Gabi
2017. augusztus 30., , Főnix Apartman
Kiváló 2018. június 22.a párjával járt itt
Miskolctapolcán töltöttem a párommal hat napot ,és elbuszoztunk a miskolci Balajti Cukrászdába. Meglepődtünk,mert az interneten nem nagyon jó minősítést adtak ennek a cukrászdának. Kellemeset csalódtunk,mert a választék hatalmas,a fagyi nagyon finom,a torta egyenesen isteni,a kiszolgálás pedig nagyon kedves volt.
Felhasználó fényképei:
Balajti Cukrászda Miskolc -
Kiváló 2017. november 21.a párjával járt itt
Csendre,nyugalomra,szép vidékre vágyóknak ajánlom.Az apartman tökéletesen tiszta,felszerelt,a házigazda kedves,segítőkész,de nem tolakodó.Ha módom lesz rá,újból elmegyek.A buszmegálló a ház előtt van,ez is nagyon kényelmes volt.Egyetlen negatívum,nincs internet. Ezzel számolni kell.
Felhasználó fényképei:
Rozália Apartmanház Szilvásvárad - Rozália Apartmanház Szilvásvárad -