Szluka Étterem Hernád

Szluka Étterem Hernád
Szluka Étterem HernádSzluka Étterem Hernád
Szluka Étterem HernádSzluka Étterem Hernád

Szluka Étterem Hernád bemutatkozása

A Szluka Étterem egy családi vállakozás, mely 1990-ben nyitotta meg kapuit. Minőségi ételeket és italokat kínálnak, melyet nyaranta a gondozott, esztétikus parkjukra néző teraszukon fogyaszthatnak el vendégeik.

Bagolyvár Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással
2024.10.01-ig
Bagolyvár Inárcs
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Szluka Étterem Hernád vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
2023. január 14.egyedül járt itt
A Szluka vendéglőben elképesztően kedvező árak, még 2023 januárjában is. Velős pirítós 1100 forint, rántott velő 1350, hortobágyi palacsinta 1300, kis adag sertéshúsételek szintén 1300 forintba kerülnek. Az ember csak ül és néz, nem hisz a szemének. Nagyon kedves kiszolgálás, a pacal jó ízű, tisztes adag, persze, lehetne pirosabb, meg a leve sűrűbb, de így, ahogy volt imádtam enni.
Szluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - EgyébSzluka Étterem Hernád - Egyéb