Guri Serház Monor

Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve

Guri Serház Monor vélemények

2023. október 18.családjával járt itt
A Guri sörfőzde nem tartozik az élvonalba, de azért nem is rossz egység. Sokfelé működnek sörkimérései, ahol helyben is lehet inni, ha kedvünk úgy tartja. Mivel autóval voltam, inkább hazavittem két fél literes palackot, ez egyébként egy olyan tényező, mely kiugrasztja a Gurit a csapolt sört is kínáló kézműves főzdék közül, ahol jellemzően csak két literes vagy jobb esteben literes palackba csapolnak.
Vettem egy pilst és egy Hoptimert.
Korrekt négy pont.
Guri Serház Monor - EgyébGuri Serház Monor - EgyébGuri Serház Monor - EgyébGuri Serház Monor - EgyébGuri Serház Monor - EgyébGuri Serház Monor - EgyébGuri Serház Monor - EgyébGuri Serház Monor - EgyébGuri Serház Monor - Egyéb