Gulyás Csárda Agárd

Gulyás Csárda Agárd
Gulyás Csárda AgárdGulyás Csárda Agárd
Gulyás Csárda AgárdGulyás Csárda Agárd

Gulyás Csárda Agárd bemutatkozása

A csárda házias, magyaros ételek bőséges kínálatával rendelkezik, szakembereink több évtizedes tapasztalata garancia arra, hogy a betérő vendégek igazi barátságos vendéglátásban részesüljenek. A teljesen átépített, légkondicionált, akadálymentesített 120 fős étteremben és a 80 fő befogadó képességű, technikai felszerelésekkel ellátott különteremben családi vagy céges rendezvényét szívesen megszervezzük, lebonyolítjuk.

Vital Hotel Nautis Gárdony - Tóparti wellness
2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Gulyás Csárda Agárd vélemények

Kiváló 2015. október 19.gyerekekkel járt itt
Gyermekeimmel a Velencei kerékpáros tókerülő kerékpáros találkozó után éhesen és fáradtan tértünk be, kedvesen fogadtak bennünket a forró leves és a frissen sütött hal új emberré varázsolt bennünket. Kedves, készséges személyzet, tisztaság mindenütt, a mosdók állapota sem hagyott kívánnivalót maga után (újabban az első amit megtekintek, mert ha arra igényes a tulajdonos, akkor már a többivel sem lehet nagy baj).
Kiváló 2014. június 18.a párjával járt itt
Amikor először megláttuk ezt a helyet azonnal tudtuk ide be kell mennünk! Gyönyörű kívül-belül. Egyből nagyon kellemes fogadtatásban volt részünk. Kedves, udvarias a kiszolgálás és az ételek is nagyon finomak voltak! Pároknak, nagyobb családoknak, társaságoknak is bőven van hely. Bármikor visszatérnénk egy jó gulyásra! ;)
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2024. február 3.barátokkal járt itt
2023 Szilveszterét Velencén töltöttük a barátainkkal és a szállásunk elfoglalása előtt, a Csárdában foglaltunk asztal, itt volt a találkozónk. Bent minden szépen feldíszítve, asztalunk kifogástalan, a pincérek sokan vannak - azonnal jöttek és felvették az italrendeléseink. Limonádés napot tartottunk :D Mindenki azt rendelt különböző ízekben.
Gulyás Csárda Agárd - EgyébGulyás Csárda Agárd - Egyéb
Kiváló 2019. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Családi kirándulásról tértünk be erre a helyre. Többször jártunk már erre, de most először voltunk csak itt. A hely és a személyzet nagyon barátságos (sok a a kiszolgáló), a kiszolgálás gyors volt. Az ételek finomak és bőségesek voltak, kicsit drágának találtam. Hangulatos, barátságos, nagyon tágas és sokan elférnek. a MAGYAROS ÍZVILÁG dominál. Visszatérünk még.
Kiváló 2017. november 4.gyerekekkel járt itt
Másodjára jártunk itt és mindkét alkalommal tökéletes ebédet fogyasztottunk el egy nagyon kellemes helyen. A pincér lányok, -fiúk nagyon szimpatikus, barátságos csapat. Nekem úgy tűnt jól érzik magukat és ez a jó hangulat átragad a vendégre is. Ez már bizalom gerjesztő. Főleg, amikor a finom ételeket is felszolgálják.
Kiváló 2017. augusztus 1.a párjával járt itt
Velencei nyaralásunk alkalmával tértünk be a csárdába ebédelni. A külső nem hazudtolja meg a belsőt. Tisztaság, jó ételek, finom ízek. Kedves kiszolgálás, valóban a vendég igényeit akarják kielégíteni, jó ár/érték arány. Igazi vendéglátó hely! Biztos visszatérünk. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2016. október 10.barátokkal járt itt
Barátokkal jártam itt a hétvégén. Belülről épp olyan hangulatos, barátságos, mint ahogy kívülről is látod. A berendezés, a tisztaság is nagyon rendben van. A pincérek rendkívül szolgálatkészek, barátságosak, már-már családias a hangulat. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az étlap választékos, az étel bőséges és nagyon finom. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2015. augusztus 18.családjával járt itt
Az ittjartam. hu-n látott értékelések miatt jutott erre a választásunk, nagyon gyorsan és egyszerűen odataláltunk. Már az étterem külseje meggyőzött. A kiszolgálás fantasztikus volt, nagyon kedves és segitőkész személyzet várt ránk. Az ételek minősége kifogástalan és nagyon jól laktunk vele!
Kiváló 2014. július 9.a párjával járt itt
Nagyon szép hely, tiszta, kultúrált. A kiszolgálásról felsőfokon lehet beszélni, még azt is kiszúrták honnan vagyunk, mivel az egyik ételnél megkérdeztük nem csinálják-e másképpen( otthoni recept szerint) és a felszolgáló rákérdezett hogy onnan jöttün-e és talált. Ez mutatja felkészültségüket.
Kiváló 2014. július 8.barátokkal járt itt
Párszor jártunk már az étteremben a felújítás előtt. Akkor is jó volt,most kiváló lett. Kellemes környezet,tisztaság, kifogástalan kiszolgálás és nagyon finom ételek fogadtak. A frissensült ételek elkészítésére sem kellet sokat várni és mégis tökéletes lett. Az adagok nagyok,nekem egy fél is elég lett volna. Gyerekes családoknak is ajánlom.
Gulyás Csárda Agárd a térképen
2484 AgárdBalatoni út 50.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége • bicajosoknak kedvezményes menü - részletek honlapunkon
H-V
magyar, nemzetközi