Bobó, kaphatnék egy kávét?

Bobó Kávézó AlsópáhokBobó Kávézó Alsópáhok a térképen

2022. áprilisban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. április 24.
A Kolping Resort szuper kávézója a megfáradt szülőknek, no és az édesszájú gyerekeknek. Elhelyezkedése központi, a nagy átjáró folyosóról nyílik, vele szemben található a benti játszóház, az ovi-foglalkoztató, így az egyik legforgalmasabb lokáció.
Többféle ülőhely található: kávéházi asztalok székekkel, bőrkanapé, kis támla nélküli puffok is vannak. Ebédidőben bezárnak, majd 15 órakor nyitnak ki újra. A kiszolgálás az asztaloknál történik, a rendelés felvétel és a kiszolgálás is elég lassú, kényelmes. A vendégszám változó, estére eléggé meg szokott telni, főleg, ha valami zenés rendezvény is van, ami ottlétünk alatt többször is előfordult (élő fellépő).
A pultban ínycsiklandó desszertek sorakoztak, színes jégkrém alakú sütemény (belül csokis brownie ízű) (850 Ft), volt egyféle "minden-mentes" vaníliás erdei gyümölcsös tortaszelet, tripla csokis kosárka, meggyes pohárkrém.
Minden tételre kötelező szervizdíj rakódik, fizetni a szállodai szobakártyával lehet, mi is csak hozzáírattuk a többihez.
A bécsi melange kitűnő volt, és a pohár is tetszetős, amiben kaptam (900 Ft).
Készítenek mini bagett szendvicseket is (1050 Ft).
Nekem nagyon tetszett a hangulata és a kínálat is, de a kiszolgálás nem volt olyan kedves, mint amivel amúgy a szálloda egész területén másutt találkoztunk.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Gyenge
Bobó Kávézó Alsópáhok - EgyébBobó Kávézó Alsópáhok - EgyébBobó Kávézó Alsópáhok - EgyébBobó Kávézó Alsópáhok - EgyébBobó Kávézó Alsópáhok - EgyébBobó Kávézó Alsópáhok - EgyébBobó Kávézó Alsópáhok - EgyébBobó Kávézó Alsópáhok - EgyébBobó Kávézó Alsópáhok - EgyébBobó Kávézó Alsópáhok - EgyébBobó Kávézó Alsópáhok - Egyéb
Kolping Holiday Resort Alsópáhok - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval