Vizafogó Panzió étterme Baja

Vizafogó Panzió étterme BajaVizafogó Panzió étterme Baja

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Blum Vendégház & Pince Villány - Napi árak reggelis ellátással
2025.01.31-ig
Blum Vendégház & Pince Villány

Vizafogó Panzió étterme Baja vélemények

Kiváló 2017. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Az asztalt előre érdemes lefoglalni még délutánra is mert sokan szeretik ezt a helyet. Ízletes hal illetve és más jellegű ételek. A felszolgáló kedves ,szinte észrevétlenül tüntette el a kiürült üvegeket,tányérokat profi vendéglátós ritkán találkozik ilyennel az ember. Nem olcsó étterem de nagyon nívós és nem arra mennek hogy az embert kirabolják.
Kiváló 2017. augusztus 14.a párjával járt itt
Kedvesemmel tértünk be erre a helyre az ittjártam. hu előzetes böngészése után. A hely a part oldaláról kellemes élményt nyújt az étel elfogyasztásához. Az ételek fenségesek, mennyiségük kielégítő, az ára kissé túlárazott, de az élmény kompenzálta. A pincérek előzékenyek, az étel elfogyasztása után is érdeklődtek, hogy meg voltunk-e vele elégedve.
Kiváló 2017. április 20.barátokkal járt itt
Egy nagyon rég óta nagyon jól működő helyről beszélünk. Az alkalmazottak tapasztaltak, figyelmesek, minden igényt kielégítenek. Ez az a hely, ahol a vacsora utáni kávédat utánad viszik a Sugovica parti padra is ha te úgy szeretnéd elfogyasztani. . . :) évek óta vendégek vagyunk itt, még sosem okozott csalódást.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 20.a párjával járt itt
Feleségemmel betértünk a Vizafogó étterembe! Nagyon barátságosan fogadtak és a berendezés is igényes. Kedvesek a felszolgálok,lesik minden mozdulatod és máris jönnek ha szükség van rájuk! Az ételeket gyorsan elkészítik,nem kel sokat várni rá! Ételek amiket rendeltünk nagyon finomak voltak.
Kiváló 2016. november 1.a párjával járt itt
Visszatértünk újra Bajára,és mivel jó emlékeink voltak a Vizafogóról ismét betértünk. Nem csalódtunk most sem,a halászlé tökéletes választás,nagyon finom,bőséges adag sok hallal. A hal fatányéros is jó választás volt. Gyönyörű helyen van,a kerthelyiség a legtökéletesebb kellemes idő esetén.
Kiváló 2016. augusztus 20.a párjával járt itt
Első alkalommal Férjemmel kettesben tértünk be ebédelni és nagyon elégedettek voltunk mindennel. A kiszolgálás gyors és kedves volt, az ételek finomak és bőségesek voltak, annyira, hogy nem is bírtam mindent megenni, de készségesen elcsomagolták! 2016-ban már a gyerekekkel együtt szerettünk volna ott ebédelni, de legnagyobb sajnálatunkra teltház volt, ebből is látszik milyen népszerű hely a Vizafogó! ! !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
4 napos ittlétünk alatt több bajai éttermet is kipróbáltunk, de az utolsó 2 napban már csak a Vizafogó mellett döntöttünk, mert mindennel nagyon elégedettek voltunk. Bármit rendeltünk, ízletesen elkészített, bőséges adagokat hoztak, a halászlevük pedig utolérhetetlenül finom. A kiszolgálás is tökéletes volt minden alkalommal.
Vizafogó Panzió étterme Baja - Külső képVizafogó Panzió étterme Baja - Külső kép
Kiváló 2015. augusztus 27. járt itt
Szép hely, a halászlé isteni, a többi rendelt étel is kiváló, szépen tálalva a pincér nagyon kedves úriember mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2015. június 16.gyerekekkel járt itt
Mindennel maximálisan elégedettek voltunk. A pincérek kedvesek, vidámak, segítőkészek. A kilátás a teraszról csodálatos, az ételek kiválóak. Az étlapon szereplő ételek változatosak, mindenki talál kedvére valót. Egy kis játszótér segít a gyerekeknek a várakozásban. Van két hinta és egy kis csúszda. Mindenkinek tiszta szívből ajánlom. Biztos, hogy még visszatérünk ebbe az étterembe.
Kiváló 2015. június 13.barátokkal járt itt
Kiváló ételek, kiváló helyen és személyzettel! Bármikor voltunk minden alkalommal ezt tapasztaltuk!