Duna Wellness Hotel Baja

Duna Wellness Hotel Baja
Duna Wellness Hotel BajaDuna Wellness Hotel Baja
Duna Wellness Hotel BajaDuna Wellness Hotel Baja

Duna Wellness Hotel Baja bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Duna Wellness Hotel káprázatos panorámával és magasfokú szépítő-gyógyító szolgáltatásaival várja vendégeit Baján. Jellegzetessége, hogy közvetlen mellette folyik a Duna mellékága, a Sugovica. 43 jól felszerelt, komfortos szoba közül választhatnak az Alföld legszebb fekvésű szállodájában megszálló vendégek.

A Duna Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.03.03-ig
Duna Wellness Hotel Baja - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Duna Wellness Hotel Baja vélemények

Gyenge 2018. január 6.a párjával járt itt
Sajnos mi az év végének búcsúztatására választottuk ezt a helyet, bár ne tettük volna! Számunkra óriási csalódás volt! A 3 csillagosnak mondott szoba annyira lepukkant, hogy az már túlzás! Nem tudom, mikor takarították, de fehér volt a portól a bútor, a zuhanyfüggöny, ami már nem is jellemző más helyeken, bebarnulva, a tapéta leszakadozva, az asztal lábán valami végigfolyva, a falon hatalmas pókháló!
Duna Wellness Hotel Baja - KörnyékDuna Wellness Hotel Baja - Külső képDuna Wellness Hotel Baja - Külső képDuna Wellness Hotel Baja - EgyébDuna Wellness Hotel Baja - EgyébDuna Wellness Hotel Baja - EgyébDuna Wellness Hotel Baja - Egyéb
Kiváló 2017. november 30.a párjával járt itt
Novemberben ketten voltunk a szállodában egy hétvégére. Nagyon jó, központi helyen, a fő téren található, hatalmas és impozáns épület, a Sugovica mellett. A szobák és a szálloda tiszta, az étterem és a wellness rész kifejezetten szép. Volt medence(bár úszásra nem túl tágas) , jakuzzi, infra szauna, gőzkabin, finn szauna, kis elkülönített pihenőrész.
2017. november 14.a párjával járt itt
A szobánk barátságos és kényelmes volt, bár a szőnyegen több helyen meglátszott az idő nyoma. A szállodai és éttermi személyzet kifogástalan: segítőkész, kedves, készséges. Félpanzión voltunk: a reggeli és a vacsora is finom, gusztusos és mennyiségileg is bőséges volt. Külön értékeltem, hogy amikor nem tudtuk igénybe venni a vacsorát, felajánlottak helyette ebédet.
Kiváló 2017. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
Családias hangulatú hotel, gyönyörű szoba, kiváló elhelyezkedés. A legtöbb időt az udvarban levő medence parton töltöttük. Az ételek finomak voltak, udvarias, közvetlen személyzet. Jól éreztük magunkat.
Kiváló 2017. augusztus 19.a párjával járt itt
Egy éjszakára, átutazóban voltunk Baján, s ebben a szállodában egy 4 csillagos szobában szálltunk meg. Az épület nagyon jó helyen van, a szolgáltatások hibátlanok, a szoba megnyerő, praktikus és tágas. A wellnesz részleg nekünk kapóra jött, mert egy hosszú autóvezetés után érkeztünk, így ott feltöltődhettünk, felfrissülhettünk--még a kissé mogorva kezelőfiú ellenére is.
Duna Wellness Hotel Baja - Külső képDuna Wellness Hotel Baja - Szobák
2017. július 7.a párjával járt itt
A szálloda impozáns épület, elegáns, felújított belső terekkel, minden látnivaló a közelben van. A szobánk ablaka a Sugovicára nézett, remek volt a kilátás. Nagyon kedves fogadtatásban volt részünk, mindenki figyelmes volt velünk. Az ételek finomak, a menüválasztásos adagok bőségesek. Nagyon jó ár-érték arány.
Kiváló 2017. április 1.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk el egy kellemes hétvégét a Sugovica partján, Baja Város szívében. Véletlenül találtunk rá a Duna Wellness Hotelre, ahol tartózkodásunk alatt sikerült kipihennünk magunkat és pozitív élményekkel gazdagodva tértünk haza.
Átlagos 2017. március 24.a párjával járt itt
Kiváló helyen található, elegáns látványú szálloda, kényelmes és jó méretű, jó panorámájú, jól működő szobákkal, jól felszerelt fürdőszobával. Barátságos, udvarias, segítőkész személyzettel találkoztunk úgy a recepción, mint az étteremben. A Wellness részleg kicsi, szerencsénkre a szálloda majdnem üres lévén, ezért, viszonylag kezelhető volt.
Duna Wellness Hotel Baja - KörnyékDuna Wellness Hotel Baja - KörnyékDuna Wellness Hotel Baja - KörnyékDuna Wellness Hotel Baja - KörnyékDuna Wellness Hotel Baja - Környék
Kiváló 2017. február 11.a párjával járt itt
Fagyos és fehérbe öltözött januári vasárnapon foglaltuk el szállásunkat a hotelben. Szívélyesen fogadtak és a Sugovica folyóra tekintő szobánk is tiszta, hangulatos volt! A svédasztalos reggelik, háromfogásos ebédek és vacsorák bőségesek és nagyon finomak voltak! A kiszolgáló személyzet figyelmességről, szolgálatkészségről és udvariasságról tett tanúbizonyságot!
Szörnyű 2017. január 7.gyerekekkel járt itt
A szobák szépek,de ennyi a pozitivum. Botrányos amit az étkezések alkalmából tapasztaltunk. Nekünk vendégeknek égett az arcunk az ételek minősége,ize és mennyisége miatt. Én és családom a karácsonyi ünnepeket töltöttük ott,de nagyon megbántuk mert egyetlen étkezésnél sem tudtunk semmi finomat és eleget enni.
Duna Wellness Hotel Baja a térképen
6500 BajaSzentháromság tér 6.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 25 kg-ig: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 8 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó
Wellness Hotel Szindbád