Hotel Família Balatonboglár Balatonboglár

3,8
a 77 balatonboglári szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Hotel Família Balatonboglár Balatonboglár
Hotel Família Balatonboglár BalatonboglárHotel Família Balatonboglár Balatonboglár

Hotel Família Balatonboglár Balatonboglár bemutatkozása

Balatonbogláron várja vendégeit a Hotel Família. A mindig pezsgő déli parton családias légkörben pihenheti ki magát a família apraja-nagyja. Közvetlenül a vízpart mellett, számos sportolási és kikapcsolódási lehetőséggel invitálja az üdülni vágyókat.

Boróka Vendégház Balatonlelle - Legjobb ár
06.01-09.01.
Boróka Vendégház Balatonlelle

Hotel Família Balatonboglár Balatonboglár vélemények

Átlagos 2019. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Leginkább az volt szimpatikus,hogy szinte beleért a lábunk a vízbe,olyan közel volt a part a szállástól. Két oldalról elzárva kissé magánszférásnak tűnt. Néhány napozó ágy kihelyezve,ami a szolgáltatás ingyenes részét képezte. A reggeli változatos és bőséges szerintem egy rossz szavunk sem lehet! A fiatal személyzet aranyos volt és kedves.
Átlagos 2019. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
A szállás nagyon jó helyen fekszik. Valóban csak pár lépés a saját strand. A reggeli is bőséges és széles választékú volt. A személyzet kedves, segítőkész, fiatalos. A szobák tisztasága némi kívánni valót hagyott maga után. /pókháló, erkély tisztasága/ Hiányoltam a szobák nyílászáróiról a szúnyoghálót.
2019. augusztus 6.a párjával járt itt
Retró szálláshely, gyakorlatilag változtatások nélkül, mintha a nyolcvanas évekbe csöppennénk. A szobában egy elektromos csatlakozó aljzat, amiről a képcsöves TV, és a minihűtő működik. Telefonod, tableted hagyd otthon! Tökéletes retró élményt nyújtó,
családias légkörű szálláshely, kedvező áron.
2019. július 25.a párjával járt itt
A hotel gyönyörű, gondozott környezetben található. A személyzet hozzáállása, viselkedése kitűnő. A reggeli kellemes környezetben volt. A felkínált fogások nagy választékban álltak a rendelkezésre, és ízletesek voltak. Az ételallergiások étkeztetésére is fel voltak készülve.
2019. július 2.gyerekekkel járt itt
Nem tudom elegendő válasz-e, hogy "jövő héten újra jövünk", de ez az igazság, hogy befoglaltunk még öt éjszakát júliusra és lehet, hogy augusztusra is foglalunk, ha van szabad időpont, mivel az egy éves kisfiunk imádta az egész ott létet! Szuper volt, köszönjük szépen!
Kiváló 2018. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Tiszta szoba, bőséges svédasztalos reggeli. A szálloda közvetlenül a parton helyezkedik el, saját strandja van. A parkolás ingyenes. A szabad strand is 1 perc sétára van.
Hotel Família Balatonboglár Balatonboglár - Környék
Szörnyű 2018. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Annyi rossz véleményt olvastam, mielőtt elindultunk,de megnyugtattam magam, hogy az emberek nagy részének csak túl nagyok az igényei, nekünk jó lesz. . . Utólag szerencsésnek érzem magam,hogy nem 4éjre utaztunk, ahogy eredetileg terveztük, csak 2re. A legnagyobb baj az ,hogy a retro nem egyenlő a kosszal.
Kiváló 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Nagyon kellemes meglepetésben volt részünk a szobába érkezéskor. Tisztaság fogadott bennünket, minden volt a szobában, aminek lennie kell, kivéve a légkondit. De erre felkészültünk, vittünk ventilátort. A személyzet segítőkész, kedves volt. A reggeli finom és bőséges volt. Nagy előnye a szállodának, hogy közvetlen a vízparton van.
2018. augusztus 22.a párjával járt itt
Aki szereti a régmúltat felidéző retró épület és környezet adta hangulatot, annak jó szívvel ajánlom. A személyzet kedves, reggeli a büfé reggeli igényét bőven kielégíti, kellemes Balatonra néző szabadtéri reggelizési lehetőséggel. . . A szoba teraszos, szúnyoghálós teraszajtóval, kényelmes ágyakkal ellátott, a tisztasággal sem volt különös gond.
Szörnyű 2018. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Pók tenyésztők találkozó helye. 38 fokos szoba szellőzés mentesen. Persze tollpárna a 80-as évekből. Tisztaság volt talán a 90-es években . Fürdő penészes, dohos . Falak vékonyak, így minden hallható. Megfizethetetlen, mikor éjjel tolató szemetes autó hangjelzése felveri az embert, vagy az elvonuló vonat.