Hello Tourist Kertbár Balatonfüred

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hello Tourist Kertbár Balatonfüred vélemények

Kiváló 2016. november 30.a párjával járt itt
Ez is egyike a városban azoknak a helyeknek, amik friss, mai stílust hoznak a gasztronómiában, igényes, minőségi az ital szelekció, minden ráadásul a környékről származik, hogy erősítsék a helyi értékek emelését. Napközben csendes, árnyékos, délutéán indul az élet, este állandó kerti parti hangulat, laza, kellemes hely.
Hello Tourist Kertbár Balatonfüred - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Kiváló 2016. október 10.a párjával járt itt
Még nyár elején olvastam az interneten, hogy Füreden nyílt egy új fiatalos kert kocsma. Nyaralásunk tervezésekor már eldöntöttem, hogy ide biztos betérünk. Nem csalódtunk, a hely tényleg fiatalos szépen felújított és trendi berendezésű. Nagyon közel van a Tagore sétányhoz, mégis csendes és hangulatos.
Hello Tourist Kertbár Balatonfüred - Külső képHello Tourist Kertbár Balatonfüred - Külső képHello Tourist Kertbár Balatonfüred - EgyébHello Tourist Kertbár Balatonfüred - Étel/ital