Helyi viszonylatban jobbacska kocsma

Guinness Pub BattonyaGuinness Pub Battonya a térképen

2016. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. január 6.
A Guinnes pub a leghangulatosabb helye Battonyának – van némi terepismeretem, hisz bő másfél évtizede rendszeresen keveredem ide vagy csak átutazóban, mondjuk Békéscsabára vagy valakit elhozok innen Aradra, vagy visszaviszem a buszhoz.
A Guinness Pub nem veszi fel a versenyt a John Bull vonallal, de azért vannak barátságos, pubszerű vonásai. A pultossal nehezen tudtam megértetni, hogy mit az az almafröccs, de annyi baj legyen. Ez van, ha a zéró toleranciától eltekintene a magyar jogalkotó, akkor egy kisfröccs nyugodtan beleférne a vezetésbe, így meg nem.
Az árak barátságosak, a kínálat kommersz. Állítólag pizzát is készítenek, a feliratok legalábbis erről tanúskodnak a feliratok, de ottjártamkor senkinek az asztalán nem láttam ételt, jómagam meg nem értem rá enni s különben is otthon ebéddel vártak.
Jobbacska kocsma ez helyi viszonylatban, nem lenne rossz, ha az italválasztékot is bővítenék kicsit.
Ételek / Italok:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Guinness Pub Battonya - Külső képGuinness Pub Battonya - BelsőGuinness Pub Battonya - EgyébGuinness Pub Battonya - Étel/italGuinness Pub Battonya - Egyéb
Arcanum Hotel Békéscsaba - Fedezzük fel Békéscsabát ajándék Árpád-fürdő belépővel
Fedezzük fel Békéscsabát ajándék Árpád-fürdő belépővel
2024.12.29-ig