Zichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács
Zichy Park Hotel BikácsZichy Park Hotel Bikács

Zichy Park Hotel Bikács bemutatkozása

Festői környezet, kristálytiszta levegő és magával ragadó csend öleli át Tolna megye ékszerdobozát: a Zichy Park Hotelt. A komplexum tizennégy hektáros parkját természetvédelmi terület és vadrezervátum övezi, melyben a szálloda épületei és a természet szépségei tökéletese egységben forrnak össze.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Duna Relax Hotel Ráckeve - Pünkösd
Duna Relax Hotel Ráckeve

Zichy Park Hotel Bikács vélemények

Kiváló 2019. október 18.a párjával járt itt
Érkezésünkkor nem volt tiszta ágynemű, állítólag fennakadás volt a mosodában. Tiszta ágyneműt este kaptunk. Fürdőköntöst viszont nem, többször jeleztük, hogy nincsen, de türelmet kértek. Türelmesek voltunk, de a köntös elmaradt.
Egyébként a szállás tiszta, a környék szintén, a személyzet segítőkész. A fentieket leszámítva nem volt kellemetlen élményben részünk.
Kiváló 2019. október 17.a párjával járt itt
Csodálatos környezet, patika-tisztaság, tágas, ízlésesen és célszerűen berendezett szoba, barátságos, készséges személyzet, bőséges választék reggelinél és vacsoránál. Egy szóval: kitűnő!
Kiváló 2019. október 16.a párjával járt itt
Nagyon megvoltunk elégedve a szállással és a ellátással.Bátran merem ismerősöknek ajánlani.
A welness részleget viszont kicsinek találtam, de a jakuzzi és a szauna nagyonjó volt. kevező akcióban tavasszal lehet, hogy igénybe vesszük!
Nagyon jó időt fogtunk ki, csak rövid volt!
Kiváló 2019. október 7.a párjával járt itt
Csodás 2 napot töltöttünk itt férjemmel. A pihenést ajándékba kaptam, semmit se hallottam a szállodáról elötte. Ami lenyűgözött, az a teljes nyugalom, amit itt átélhettünk, a természet ölén. Csend, jó levegő, állatok, hatalmas park, tavacskák, wellness. . . . teljes feltöltődés. Eszméletlen finom ételek, csupa minőségi termelői áru, óriási választék.
Zichy Park Hotel Bikács - Szórakozás/Sport
2019. szeptember 28.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet,nyugalom övezte az ottlétünket! ! ! ! Kedves kiszolgálás,figyelmes,segitőkész személyzet! ! Tisztaság,finom ételek! Szép,barátságos állatok amikben lehetett gyönyörködni sétáink alatt! Biztos visszatérő vendégek leszünk,szeretnénk otttartózkodásunk alatt áttélni az összes évszak gyönyörűségét! ! ! Köszönünk mindent! ! ! !
Átlagos 2019. szeptember 4.családjával járt itt
Lakodalomban voltam a Hotelben A kiszolgálás a személyzet hozzá állása jó. A környezet csodás. A vacsora: leves langyos a svédasztal 30 perc alatt semmivé vált csak a köret maradt 130 főre rendelt gordon bluet úgy értelmezték hogy a szeletet felszeletelték legalább 5-6 csíkra , a salátabár tartalmát sem pótolták.
Átlagos 2019. augusztus 21.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves, segítőkész, a szálloda szép helyen fekszik, néhány alapvető hiba kiküszöbölésével egészen jó hely lehetne. Az ablakokon nem volt szúnyogháló, sem sötétítő függöny, mindkettőt jeleztük is a recepción, nem történt semmilyen változás. Nem az igazi az egész éjjel tartó szúnyogcsapkodás után reggel hatkor betűző napra ébredni.
Gyenge 2019. augusztus 9.családjával járt itt
Köze nincs a 4 csillaghoz,kivéve az árakat mert azok magasan ütik a 4 csillagot. Nem azt a szobát kaptuk amit lefoglaltunk,a személyzetnek fogalma sincs mi a dolguk. A takaritónö porszivó nélkül jött takaritani,és még nem tetszett mikor szóltam hogy csinálják meg újra mert ez nem takaritás. A recepción egyetemista diák melósok kinlódnak. Katasztrófa!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
2019. június 17.barátokkal járt itt
Többször voltunk már itt, de most némi felújításon esett át a szálloda; előnyére vált. A wellnessben is történt változás, mivel eddig manuálisan nyomkodható volt az élményelemek gombja- ez sajna már nem működik, de lett egy jacuzzijuk a kinti részen. Az ételek finomak, háziasak, a személyzet nagyon kedves, kiváltképp Horváth Péter úr!
Kiváló 2019. május 13.a párjával járt itt
Születésnapi meglepetés! Kedvesemet leptem meg ezzel a három napos kirándulással. Nagyon tetszett a szállás. Tiszta, világos, kényelmes. A személyzet kedves és figyelmes. A felszolgált ételek felségesek voltak. Az ajánlott programok tényleg kikapcsoltak. Sétakocsikázás, túra, borkóstoló! A szálloda vezetője mindenre és mindenkire odafigyel!