Margitszigeti Vadaspark Budapest

Margitszigeti Vadaspark Budapest
Margitszigeti Vadaspark BudapestMargitszigeti Vadaspark Budapest
Margitszigeti Vadaspark BudapestMargitszigeti Vadaspark Budapest

Margitszigeti Vadaspark Budapest bemutatkozása

A Fővárosi Állat- és Növénykert részeként működik 2002 óta a Margitszigeti Vadaspark. A látogatók a sziget külső sétányáról is láthatják az állatokat az átlátszó kerítésnek köszönhetően, de akár közelebbről is találkozhatnak velük.

Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Last minute tavaszi akció
2024.06.02-ig
Thermal Panzió Igal

Margitszigeti Vadaspark Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kihagyható 2022. szeptember 14. járt itt
Sok jót nem tudok írni erről a helyről. Már régóta van ez a Vadaspark a Margitszigeten, de én nem igazán látom, hogy mi szükség van rá. Hiszen ott van a "nagy" Állatkert a Városligetben, illetve van egy korrekt vadaspark Budakeszin, ahol normális körülmények között élhetnek az állatok, ha már nem élhetik le az életüket vadon, természetes környezetben.
Margitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
Kihagyható 2022. május 31.egyedül járt itt
Nem szeretem az ilyen helyeket, de lehet, hogy gyerekként szerettem. Mit vétett ez a néhány nyomorult, hogy itt kell eltöltenie az egész életét? Néhány dámvad a porban, kunyerálnak olykor a kerítésnél, egy-két kis póni, mentett gólyák ácsorognak nyomorultul a gyepen, pár gólya éppen fészkét gondozza, ami amúgy a földön van, hálóval letakart röpképtelen vízimadarak vegyeshalmaza.
Margitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - Külső képMargitszigeti Vadaspark Budapest - Külső képMargitszigeti Vadaspark Budapest - EgyébMargitszigeti Vadaspark Budapest - Egyéb