Ikono Budapest

Ikono Budapest
Ikono BudapestIkono Budapest
Ikono BudapestIkono Budapest

Ikono Budapest bemutatkozása

Az Ikono Budapesten nyitotta meg negyedik egységét Madrid, Róma és Barcelona után. Az interaktív kiállítás 10 fantáziavilágot mutat meg, melyet személyre szabhatunk. A kiállítás kiotói Arasijama bambuszerdőben készített fényképek inspirációjaként jött lére az alkotókban. A belépőjegy körülbelül 1 órás élményre szól.

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi wellness hétvége a Balatonon
Pünkösdi wellness hétvége a Balatonon
05.17-20.
Két Korona Hotel Balatonszárszó

Ikono Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 709 városban járt márFelfedező - 2288 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44129 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 11.egyedül járt itt
Lehet, hogy jó természetem van az ilyenekhez, és igazán élvezem a felszabadultságot, másnak viszont ez semmi, unalmas, érdektelen dolog. (Olvastam véleményeket valahol máshol) Nekem viszont felüdülés, kikapcsolódás, és hálás vagyok minden ilyenért, ahol ki lehet engedni a szellemet a palackból.
Ikono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - Külső képIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - Egyéb