Simán ötös

Ikono BudapestIkono Budapest a térképen

Kihagyhatatlan 2023. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 11.
Lehet, hogy jó természetem van az ilyenekhez, és igazán élvezem a felszabadultságot, másnak viszont ez semmi, unalmas, érdektelen dolog. (Olvastam véleményeket valahol máshol) Nekem viszont felüdülés, kikapcsolódás, és hálás vagyok minden ilyenért, ahol ki lehet engedni a szellemet a palackból. Van a Váci utca - Kígyó utca találkozásánál, ez az új, felnőtt játszótér, eléggé hasonlatos a nemrégen látogatott Sweets & Selfies múzeumokhoz, szóval bemész, és ökörködsz kedvedre fényekkel, labdákkal telt medencében, fénnyel festesz a levegőbe, labirintusban mászkálsz, fényt csóválsz, mindez nagyon jó szórakozás, de a hely erős értéke mégis a személyi tényező. Már a recepción mindenki szuperkedves volt, aztán kisértek, magyaráztak, segítettek, kézről kézre adtak a lányok, én például egyedül voltam, küldő segítség nélkül, de ők mindig készek voltak, telefonnal fotózni engem, készségesen és vidáman. Szerencsére nem voltak sokan a látogatók, jutott így rám idő, de volt szoba, ahol akármeddig elidétlenkedtem volna szívesen. A lányok mindenben partnerek, rásegítenek a hangulatodra. Őszintén mondom, érdemes volt eljönni, nagyon feldobta a napomat.
Ikono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - Külső képIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - EgyébIkono Budapest - BelsőIkono Budapest - Egyéb
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás