Finom szír vacsora a belváros szívében

Al-Amir Szír Étterem & Kávézó BudapestAl-Amir Szír Étterem & Kávézó Budapest a térképen

Kiváló 2022. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. július 3.
Számtalanszor elsétáltunk az étterem előtt, de csak most jött el az idő a kipróbálására. Klasszikus keleti ételek kaphatóak, főleg parázson sütve, pita és saláta mindenhez jár. A pincér magyarul nem beszélt, angolul rendeltünk, a kiszolgálással más probléma nem volt, de a jobb éttermekben megszokott szívélyességnek sem volt nyoma. Inni csak alkoholmentes italtlehet, pedig egy jó pofa sör jól esett volna. A tisztaság példás, a hangulat a remek fekvése miatt adott, az ételek kifejezetten finomak. Bár eredetileg drágának gondoltuk, ez nem volt igaz, az árak a belvárosi szinten átlagosnak mondhatóak.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Al-Amir Szír Étterem & Kávézó Budapest - BelsőAl-Amir Szír Étterem & Kávézó Budapest - Étel/italAl-Amir Szír Étterem & Kávézó Budapest - Étel/ital

Al-Amir Szír Étterem & Kávézó további értékelései

2017.08.07egyedül
Al-Amir, vagyis az Emir-ről nevezett szír étterem a belvárosban a Petőfi Sándor és a Régiposta utca sarkon található. Parkolni nem igazán lehet ezen a környéken, sőt, szerintem nem is érdemes ide autóval bejönni. Már régóta nézegettem ezt a helyet is, de volt bennem valami fenntartás, nem tudom...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Oxigén Family Hotel Noszvaj
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös