Teréz törökjei

Antalya Kebab - Teréz körút BudapestAntalya Kebab - Teréz körút Budapest a térképen

2022. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. április 30.
Kíváncsi lennék, aktuálisan mennyi török vagy görög vagy esetleg szír gyros, kebab, döner büfé-falatozó működhet a fővárosban. Nem lennék egyáltalán meglepve, ha egy 100 feletti szám alakulna ki. Ez az Antalya Kebab a sok éve működő, nagyobb, forgalmasabb egységek közé tartozik. A rendelés és a fizetés itt is a pultnál történik, de utána tálcánkkal egyensúlyozva normális asztaloknál ülhetünk le enni, van egy felső szint is (nem mentem fel), továbbá egy elég nagy kiülős teraszuk is, ami szerintem túl zajos és forgalmas. Így maradtam az egyik földszinti asztalnál. A személyzet 2 férfi tagja töröknek tűnt, de teljesen jól beszélnek magyarul, a hölgy magyar. Itt is azt a muszlim világban megszokott hierarchiát követik hogy a kasszát, azaz a pénzt a férfi kezeli, míg a másik a gyros húst süti. A pultba kihelyezett ételek közül lehet válogatni, viszont a húsételeket, egytálételeket a mikróban melegítik.
Az árak az utóbbi időszakban itt is rendesen megszaladtak. A gyros tál 0,5 l-es colával, pitával 2200 Ft, a húsmentes falafel tál 2100 Ft. A gyros pitában 0,33 l-es dobozos colával 1300 Ft. Elég sok jó salátájuk van, túl a görög salátán is.
6 db rizzsel töltött szőlőlevél 800 Ft, csakúgy mint az ezme saláta (csípős paradicsomsaláta mentával).
Levesből lencseleves volt (600 Ft). A húsos főételek körettel 1900 Ft-ba kerülnek (zöldséges csirke, kemencés puyka, paradicsomos natúr csirke)
A sült tejberizst helyben ettem meg, csinos cserépedényben kaptam, 600 Ft-ért teljesen korrekt volt, másutt már 1-200 Ft-tal drágábban látom mostanában.
A mosdó tisztasága bőven hagy kívánnivalót maga után, ez olyan törökös benzinkutas állagú.
Összességében olyan 3,5-ös a hely, de ezúttal felfelé kerekítettem.
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Gyenge
Antalya Kebab - Teréz körút Budapest - EgyébAntalya Kebab - Teréz körút Budapest - EgyébAntalya Kebab - Teréz körút Budapest - EgyébAntalya Kebab - Teréz körút Budapest - EgyébAntalya Kebab - Teréz körút Budapest - EgyébAntalya Kebab - Teréz körút Budapest - EgyébAntalya Kebab - Teréz körút Budapest - EgyébAntalya Kebab - Teréz körút Budapest - EgyébAntalya Kebab - Teréz körút Budapest - EgyébAntalya Kebab - Teréz körút Budapest - EgyébAntalya Kebab - Teréz körút Budapest - EgyébAntalya Kebab - Teréz körút Budapest - EgyébAntalya Kebab - Teréz körút Budapest - EgyébAntalya Kebab - Teréz körút Budapest - EgyébAntalya Kebab - Teréz körút Budapest - Külső képAntalya Kebab - Teréz körút Budapest - Külső kép

Antalya Kebab - Teréz körút további értékelései

2024.04.15egyedül
Este jöttem a Hunyadi tér felől, és a körúton valami elképzeléseket körvonalaztam, hogy így nyolc óra tájban már ennék valamit. Volt a Teréz krt. elején egy ázsiai étterem, kedvem is volt hozzá, de tele volt. Pár lépéssel arrébb meg ez a kebabos, gyorsan előkaptam a telefont, a mindenhol evő...
2016.09.27barátokkal
Az Antalya Kebab-ban pár éve egy elég alaposat reggeliztünk a Vince nevű rendezvény alkalmával, most este tértünk vissza egy gyros erejéig. Korrekt minőséget kap az ember itt korrekt áron, frissen, a kiszolgálás is rendben van. A török konyha az egyik kedvencem, szinte bármit szívesen megeszem,...
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással