Szerencsés parkolás

Arditti Pékség BudapestArditti Pékség Budapest a térképen

Átlagos 2017. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. február 1.
A Lehel Piac környékén mindig nagy kihívást jelent a parkolás, de néha szerencséje van az embernek. Éppen a pékség bejárata előtt sikerült elcsípni egy szabad helyet, ami kapóra jött, mert szerettem volna vásárolni néhány péksüteményt a családnak. A pékség egy társasház földszinti üzlethelyiségében kapott helyet, a Lehel út és a Bulcsú utca sarkán. A kínálat alapján ez is egy albán pékségnek tűnik. Vettem 2 különböző fajtából 3 perecet, valamint teljes kiőrlésű óriás zsemléből (már majdnem vekni méret) 2 darabot, összesen fizettem 390 Ft-ot. 5 óra magasságában már eléggé szűkös volt a kínálat, sok pékáru már teljesen kifogyott. A kakaós csigák is jól néztek ki, de elég jelentős eltérés volt az egyes darabok közül, méretben és a kakaós töltelék mennyiségében is. Korrekt a kiszolgálás.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Arditti Pékség Budapest - Külső képArditti Pékség Budapest - Étel/italArditti Pékség Budapest - BelsőArditti Pékség Budapest - Külső kép
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hotel Helikon Keszthely - Ikonikus feltöltődés a Helikonban
Ikonikus feltöltődés a Helikonban
2024.07.01-ig
Hotel Helikon Keszthely
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló