Bamba Marha Burger - Allee Budapest

Hotel Laterum Pécs

Bamba Marha Burger - Allee Budapest vélemények

2082
Átlagos 2023. október 26.egyedül járt itt
Most úgy hirtelen nem ugrik be, hogy milyen cég helyén keletkezett az Allee-ban a Bamba Marha, mert régebben nem volt. De ha már Amálka felhívta rá a figyelmet, akkor el kell menni, meg kell nézni. Ember a pultnál alig, elkezdjük hát a párbeszédet az igényeimről.
Bamba Marha Burger - Allee Budapest - Étel/italBamba Marha Burger - Allee Budapest - Külső kép
Kiváló 2023. október 25. járt itt
Az Allee bevásárlóközpont gyorséttermei közül most a Bamba Marhát választottuk. Oktoberfest hamburgerüket szerettem volna megkóstolni. Rendelésnél csipogót kaptunk, ami kb. 5 perc múlva jelezte, hogy kész a hambi. A marhahús szelet alatt pároltkáposzta, rajta sült baconszelet és sajt volt. Ízlett, egy finom sörrel még jobb lett volna.
Bamba Marha Burger - Allee Budapest - EgyébBamba Marha Burger - Allee Budapest - EgyébBamba Marha Burger - Allee Budapest - EgyébBamba Marha Burger - Allee Budapest - EgyébBamba Marha Burger - Allee Budapest - EgyébBamba Marha Burger - Allee Budapest - Egyéb