Basilico Pizza & Pasta Budapest

Wellness élmények előfoglalással
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár

Basilico Pizza & Pasta Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 721 városban járt márFelfedező - 2307 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44395 feltöltött kép
Átlagos 2024. május 11.egyedül járt itt
A Kőfaragó utcában a Fülemüle, a pazar sóletező hely már régóta zárva van, lógó orral mentem el előtte, aztán a Gutenberg tér előtt akadt ez a pizzázó. Na, akkor nézzünk be ide. Kint esznek az utcán, bent senki. egy darabig ácsorogtam egyedül, aztán csak előkerült az egyszál mindenes, aki maga ura vagy szolgája, nem is volt egy rossz arc, de az egész berendezés olyan ütött-kopott benyomást kelt.
Basilico Pizza & Pasta Budapest - Külső képBasilico Pizza & Pasta Budapest - Külső képBasilico Pizza & Pasta Budapest - Étel/italBasilico Pizza & Pasta Budapest - BelsőBasilico Pizza & Pasta Budapest - BelsőBasilico Pizza & Pasta Budapest - BelsőBasilico Pizza & Pasta Budapest - Étel/italBasilico Pizza & Pasta Budapest - Belső