Bocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest

Bocskai Cukrászda - Bocskai út BudapestBocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest

Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Yacht Siófok - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
Hotel Yacht Siófok

Bocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
Átlagos 2024. március 1.egyedül járt itt
Péntek van, jöttem egy elég pocsék "ebéd" irányából a Bocskai úton, háá, be kéne nézni a Bocskaiba, régen voltam, itt talán egy süti felvigasztal! Be is néztem, de nem volt ez a nap valami ünnep. . . egyébként is borult az ég, szemerkél néha az eső, na, de sebaj, attól még lehet jó egy cukrászdai élmény!
Bocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - Étel/italBocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - Étel/italBocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - Étel/italBocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - Étel/italBocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - Étel/italBocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - Étel/italBocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - Étel/italBocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - Étlap/itallapBocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - Étel/italBocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - Étel/italBocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - BelsőBocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. június 11.barátokkal járt itt
A Fekete-tó mellett található a fagylaltozó. Széles választék, a megnevezésnek megfelelő ízű fagylaltok, és nagyon barátságos árak. A süteményeket is hasonló jelzők illetik. A kiszolgálás pillanatok alatt megtörténik, a dolgozók kedvesek. A nyitva tartás rugalmasan igazodik az igényekhez.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2018. június 6.egyedül járt itt
Árban verhetetlen cukrászda a Kosztolányi Dezső tér közelében, a 11. kerületben. Pláne, ha pénteken jár erre az ember, amikor egy gombóc fagyi csupán 98 Ft (vagyis 100 Ft-ot kell fizetni), nem tudom, lehet-e még kapni az országban BÁRHOL ennyiért fagylaltot? ? Nem is meglepő, hogy előttem egy egész osztály szállta meg a cukrászdát, aztán vidám fotókat készítettek a fagyival együtt.
Bocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - Külső képBocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - Étel/italBocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - Étel/italBocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - Étel/italBocskai Cukrászda - Bocskai út Budapest - Külső kép
2018. május 16.egyedül járt itt
Olyan kis békebeli. . . mint egykor volt Budának ez a hangulatos része a Feneketlen tó környékén. A sütemények kínálata is a klasszikus időket idézi, a fagylaltok is, rá is tesz egy lapáttal a tőle 100 méterrel most nyílt új Áfonya fagyizóra. Itt tényleg narancsízű a narancsfagylat.