Bors GasztroBár Budapest

4,7
büfé, gyorsétterem, szendvicsbár, bár, ételbár
Bors GasztroBár Budapest

Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Bors GasztroBár Budapest vélemények

Kiváló 2024. április 19.barátokkal járt itt
Zseniális levesező már évek óta a VII. kerület "bulizós" részén a Szimpla Kert szomszédságában. Nyitva tartási időben folyamatosan nagy forgalom van, bent tele emberekkel és kint is sokan várakoznak. Az aktuális ételek a táblán olvashatóak, 6 féle leves, saláták, szendvicsek és ezek kombinációi menüben.
Bors GasztroBár Budapest - BelsőBors GasztroBár Budapest - Étel/italBors GasztroBár Budapest - BelsőBors GasztroBár Budapest - BelsőBors GasztroBár Budapest - BelsőBors GasztroBár Budapest - BelsőBors GasztroBár Budapest - Külső képBors GasztroBár Budapest - Étel/italBors GasztroBár Budapest - BelsőBors GasztroBár Budapest - BelsőBors GasztroBár Budapest - Étlap/itallapBors GasztroBár Budapest - BelsőBors GasztroBár Budapest - BelsőBors GasztroBár Budapest - BelsőBors GasztroBár Budapest - BelsőBors GasztroBár Budapest - BelsőBors GasztroBár Budapest - BelsőBors GasztroBár Budapest - Külső képBors GasztroBár Budapest - Külső kép
Kiváló 2020. október 14.a párjával járt itt
Ez a hely egy speciális helyet foglal el a szívemben. Nagyon jól van berendezve és kimondottan imponál, hogy egy két aspektusból Star Wars-os kellékek és témák vannak használva. Bármikor térek ide be speciális élménnyel gazdagodok, minden nap tud valami új levest, vagy ízeket garantálni ez a hely.
Kiváló 2017. március 19.barátokkal járt itt
Ma a barátokkal eljöttünk ide meglátogatni a helyet. A hely maga nem tul nagy de nagyon menő. Minden csupa Star Wars. Nem haboztunk. Rendeltünk. Egy Erdei gyümölcsös levest. Egy Nutellást és egy Somlóisat. Az Erdei(Nem a bokszoló XD) nagyon finom volt. A Somlóis is izlet. A Nutellás viszont inkább keserű csokis volt. Összeségében jó volt.
Kiváló 2016. április 6.egyedül járt itt
Immáron 2012 óta töretlen népszerűséggel kínálják a jobbnál-jobb, sőt pompázatos leveseket, amelyekről talán még soha nem is hallottunk, mindezt barátságos árakon. A Borsban akár a legmerészebb gasztro-ötletek is formát öltenek. Egy nagyon aprócska hely, ami ráadásul MINDIG tele van.
Kiváló 2014. augusztus 19.barátokkal járt itt
Az interneten olvastam a helyről, és a sok pozitív hozzászólás miatt egyből kíváncsi lettem, és szerencsére nem kellett csalódnom, sőt felülmúlta az elvárásaimat! Az étlap mindig változatos, az ízkombinációk utánozhatatlanok! Eszméletlen finom levesek, tészták bagettek! Eddig fordítottam sok figyelmet a levesekre, de most megváltozott a hozzáállásom!