Bubu Bubble Tea - Petőfi Sándor utca Budapest

4,4
teázó - teaház
Bubu Bubble Tea - Petőfi Sándor utca Budapest
Bubu Bubble Tea - Petőfi Sándor utca BudapestBubu Bubble Tea - Petőfi Sándor utca Budapest

Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Bubu Bubble Tea - Petőfi Sándor utca Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 2.gyerekekkel járt itt
Családdal,három gyerekkel látogattuk meg Bubu Bubble Tea Shopot. Az egyetemista lányom javasolta. Nagyon kedves volt a kiszolgáló hölgy. Készségesen elmondta,hogy melyik ételnév mit takar. Két sushi boxot kértünk, amiben 12-12- sushi/maki volt. A bubus teájuk szenzációsan finom volt. Mindenféle gyöngyök,gyümölcsök voltak benne.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2017. április 17.egyedül járt itt
A Teréz körúti Bububan mér kipróbáltam az ételt is, így tudtam, hogy azt nem érdemes nagyon erőltetni. Maradtam csak a teánál. A változatosság kedvéért kék szőlős fekete teát választottam, bele a szokásos belevalókkal: többféle gyümölcs buborék, gyöngyök és zselék. A tápiókát hanyagoltam, nem igazán szeretem.
Bubu Bubble Tea - Petőfi Sándor utca Budapest - BelsőBubu Bubble Tea - Petőfi Sándor utca Budapest - Külső képBubu Bubble Tea - Petőfi Sándor utca Budapest - EgyébBubu Bubble Tea - Petőfi Sándor utca Budapest - Étlap/itallapBubu Bubble Tea - Petőfi Sándor utca Budapest - Külső képBubu Bubble Tea - Petőfi Sándor utca Budapest - BelsőBubu Bubble Tea - Petőfi Sándor utca Budapest - Étlap/itallapBubu Bubble Tea - Petőfi Sándor utca Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. június 24.egyedül járt itt
Imádom a teákat a zselével és buborék gömbökkel, annyira viccesek. Na és persze megőrülök a fekete tápiókáért, kókusz-táró-tejbe és teába is finom, hidegen, melegen, langyosan.
Régen imádtam a szendvicsüket, de sajnos megszűnt, imádtam, sőt, függő voltam, de hát túl macerás volt nekik :( dobozos levest meg nincs kedvem enni, a nyers babsütire sem bukom, szóval, marad csak a tea.