Burger King - Baross tér Budapest

Szilveszter
12.29-01.01.
Oxigén Family Hotel Noszvaj

Burger King - Baross tér Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 721 városban járt márFelfedező - 2307 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44395 feltöltött kép
Átlagos 2023. szeptember 8.a párjával járt itt
Tegnap este késő volt már, igaz, ajánlottam a nejemnek, hogy üljünk be a Paprikába a Dózsa György úton, de azt mondta, késő van már, hát mentünk a Keletihez. És itt valamelyik jó lesz? Egymással szemben a McDonald's meg a Burger King. Jó, akkor most legyen Burger King. Régen voltam már ebben az egységben, de ennek semmi jelentősége.
Burger King - Baross tér Budapest - EgyébBurger King - Baross tér Budapest - BelsőBurger King - Baross tér Budapest - BelsőBurger King - Baross tér Budapest - Étel/italBurger King - Baross tér Budapest - BelsőBurger King - Baross tér Budapest - Külső képBurger King - Baross tér Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Gyenge 2019. március 21., üzleti partnerrel járt itt
A Keleti Pályaudvar közelében lévő konkurens amerikai gyorsétteremláncot kénytelen voltam erősen lehúzni egy nem éppen kellemes és jó emlékű látogatást követően, ehhez képest azt kell, hogy mondjam, hogy a Burger King több szempontból jobban szerepelt nálam.