Mangó és kókusz mentesen

Cake Shop - József Attila utca BudapestCake Shop - József Attila utca Budapest a térképen

Kiváló 2022. márciusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2022. április 6.
A Cake Shop az egyik legrégebb óta folyamatosan működő újhullámos cukrászda Budapesten. Központi helyen, a József Nádor térrel szemben, kizárólag gyalogosan megközelíthető, értem ezalatt, hogy autóval nem lehet sehol megállni, hacsak nem itt lakik az ember, és van behajtási engedélye a szemben lévő térre, illetve a Dorottya utcába.
Amerikai és francia típusú süteményeket, tortákat készítenek. Sajttortából 4 félét is láttam a pultban, cupcake-ek, macaron, többféle gyümölcsös tortaszelet (málnás, epres, barackos, mangós).
Néhány mentes sütit is tartanak, valamint nyers vegánból is talán kétfélét.
Mangós-kókuszos cukormentes tortát választottam, melyből egy szelet 1090 Ft-ba került. Nagyon lágy, könnyed desszert, az utaztatást nemigen bírja.
Ízre finom, kellemes, igazán gyümölcsös, nincs benne semmi műanyag.
Mivel a szelet eléggé vékonyka volt, azért ár-érték arányban nem mondhatom olcsónak.
Sajnos ez a tendencia, a jobb minőséget kínáló cukrászdákban már nem lesz 1000 Ft alatt sütemény.
Cake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - EgyébCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Külső képCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Külső képCake Shop - József Attila utca Budapest - Külső képCake Shop - József Attila utca Budapest - BelsőCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - Étel/italCake Shop - József Attila utca Budapest - BelsőCake Shop - József Attila utca Budapest - BelsőCake Shop - József Attila utca Budapest - BelsőCake Shop - József Attila utca Budapest - BelsőCake Shop - József Attila utca Budapest - Külső kép

Cake Shop - József Attila utca további értékelései

2016.02.06családjával
Az édességek nem rosszak és az italok is jók a tisztaság ✔a kiszolgálás tökéletes az árak kicsit drágák. Árulnak még quiche-t is az is finom. Még visszatérek
2015.04.01egyedül
Egyik barátnőm ajánlotta ezt a cukrászdát, s bár magam is többször jártam a József Attila utcában, valahogy mindig elsiklottam a nem túl feltűnő portál mellett. Pedig már a kirakatban mindenféle különleges torta hívogat be csalogatóan. A cukrászda sajnos elég drága, 1-1 tortaszelet 850 Ft-ba...
2015.03.22családjával
A Cake shopban a borzalmas zenét leszámítva minden együtt van. A pult mögött mindenki kedves, készséges, a sütemények kiválóak, a macaron messze átlag feletti, az árak pedig a minőséghez képest barátságosak, vannak sütemények 650 forintért és 850 forintért. Ettünk egy maracujásat...
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger kiemelt időszakban
Nyári sláger kiemelt időszakban