Pesti KULACS Magyar Étterem Budapest

Így is ismerheted: Calvin Restaurant & Cafe
3,4
étterem, kávézó - kávéház, bisztró, reggeliző
Pesti KULACS Magyar Étterem Budapest

Calimbra legkedvezőbb ár félpanzióval
2025.01.08-ig
Hotel Calimbra Miskolctapolca

Pesti KULACS Magyar Étterem Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
2023. március 23.egyedül járt itt
A Kálvin téren, szinte a templom mellett van a Calvin Bistro, én meg benne voltam ma. Töprengve sétáltam a téren, ebédidő a végén járt már, és érdeklődést mutattam a testbeszédemmel a vendéglő iránt. Erre egy hölgy, hmmm, hát, tulajdonképpen nem az a tipikus étterembe becsalogató fruska-fajta, inkább szokatlan kiszerelésű idősebb téri hajléktalannak véltem, jött, és odanyújtotta az étlapot.
Pesti KULACS Magyar Étterem Budapest - Étel/italPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - BelsőPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - BelsőPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - BelsőPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - EgyébPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - EgyébPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - EgyébPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - Étel/italPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - Belső
2022. június 5.egyedül járt itt
Felszolgálónak aznap nem volt túl jó kedve, ez több BND g is észrevette a teraszon. A kerámia tányérban érkező lasagna közepében jégkristályok is voltak. Talán elszigetelt eset.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2019. január 27.egyedül járt itt
Pontosan a Kálvin téren, a templom mellett található, nyáron nagy terasszal is rendelkező étterem. A mellettük lévő, méltán népszerű, belső udvaros másik éttermet már többször próbáltam meg a Ráday utcában is számos helyet, de most úgy gondoltam, jöjjön sorra ez. Itt is van ebédmenü, naponta változó, fix leves és főétel, a 2 fogás 1290 Ft-ba kerül.
Pesti KULACS Magyar Étterem Budapest - Étel/italPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - Étel/italPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - Étel/italPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - Étel/italPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - Étel/italPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - BelsőPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - BelsőPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - BelsőPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - BelsőPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - Külső képPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - Külső képPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - Külső képPesti KULACS Magyar Étterem Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Átlagos 2013. április 18.barátokkal járt itt
Tavaly nyáron egy könnyű ebédre ugrottam be barátnőimmel az étterembe. Ők nagyon ajánlották, mondván isteni, jó áron van és eltelsz vele. Nos, lehet, hogy pont kifogtuk a legmelegebb nyári napot, amiben már a sajtszósz is hőgutát kap. Röviden és tömören, az étek túlságosan is jól esett mindannyiunknak. . . gyomorrontást kaptunk tőle. A kiszolgálás lassú volt, egyedül a központi hely és a jó ár vigasztalt.