Csokis párna

Daily Eat & Coffee BudapestDaily Eat & Coffee Budapest a térképen

Átlagos 2017. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. február 4.
A Városház utcában található szendvicsező, reggeliző és kávézó. A fő profil szendvicsek készítése előrendelés alapján rendezvényekre, hasonló típusban, mint a Duran szendvicsezőnél (kis méretű party szendvicsek, sokféle feltéttel), 300 Ft körüli darabáron. Az ablakban lévő, helyben azonnal megvásárolható szendvicsek kissé állottnak látszottak, a tetejük már el volt színeződve, mivel nem voltak lefóliázva.
Helyben is van pár asztalka, olasz pörkölésű átlagos, de iható kávét főznek elég kedvező árakon (eszpresszó 290 Ft, cappuccino 390 Ft). Péksüteményekből vajas croissant és csokis párna volt (250 Ft/db), ezt egy kicsit drágálltam, kb. Fornetti minőségű tömegtermék, egyáltalán nem kiemelkedő.
A hűtőpultban lévő saláták viszont szimpatikusak voltak (798 Ft), csirkés Cézár és Club-saláta fantázianevűeket láttam. Szintén tetszett, hogy többféle friss gyümölcsöt is tartanak.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Daily Eat & Coffee Budapest - Étel/italDaily Eat & Coffee Budapest - Külső képDaily Eat & Coffee Budapest - Étlap/itallapDaily Eat & Coffee Budapest - Étel/italDaily Eat & Coffee Budapest - Külső képDaily Eat & Coffee Budapest - Étel/italDaily Eat & Coffee Budapest - Étel/italDaily Eat & Coffee Budapest - Étel/italDaily Eat & Coffee Budapest - Étel/italDaily Eat & Coffee Budapest - Külső képDaily Eat & Coffee Budapest - Külső képDaily Eat & Coffee Budapest - Külső kép
Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig