Dang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest

gyorsétterem, bisztró, levesező
Dang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest
Dang Muoi Pho Bistro - Villányi út BudapestDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest

Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
Felejthetetlen pillanatok
2026.04.27-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Dang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 709 városban járt márFelfedező - 2288 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44129 feltöltött kép
Átlagos 2023. március 30.egyedül járt itt
Mármint nem az az új, hogy itt egy vietnami étterem van, hanem talán az, hogy más néven, más személyzettel. Lementem. Lány ült a pult sarkában, az az állapot a kommunikációban, amikor itt se magyarul, se angolul nem fogunk beszélgetni, marad tehát a keleti mosoly, meg az egyszótagú hangulatkifejező szócska.
Dang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - BelsőDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étel/italDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étel/italDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - EgyébDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - BelsőDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - BelsőDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étel/italDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - BelsőDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - BelsőDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étel/italDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - BelsőDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - BelsőDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - BelsőDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étel/italDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Belső
Átlagos 2021. október 7.egyedül járt itt
Ma majdnem véletlenül vetődtem ide. Valami dolgom volt a Móricz Zsigmond körtérnél, és járt az agyam, hogy hol voltam régen, vagy hol nem voltam még. Aztán itt is semmi inger, ott sem. . . valami vonzóerő azért kell, ha be akarok menni valahová. Például az, hogy régen ettem pho-t.
Átlagos 2018. január 11.egyedül járt itt
Az utóbbi időben 1-2 hetente biztos ettem valahol egy Pho-t, talán jobban esik így a hűvösebb napokon. A Villányi útra még nem jutottam el, de tegnap este egy társaságban ajánlották, gondoltam, na, menjünk, phoba szerencse! Hát. . . nem annyira. Mondjuk, éppen a határán billeg annak, hogy ajánljam vagy sem ezt a helyet másoknak.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Átlagos 2017. december 29.egyedül járt itt
Bár a Dang Muoi-nak több étterme is van Budapesten, ami bizonyos népszerűségükre és sikerükre enged következtetni, engem őszintén szólva nem hoztak lázba. Vietnami ételeket kínáló láncról van szó, ez az egységük a Móricz Zsigmond körtérnél található egy szuterénban. Hideg, rideg környezet, csupasz falak és sok várakozás.
Dang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - BelsőDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - BelsőDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étel/italDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étel/italDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - BelsőDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - BelsőDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Külső képDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Külső képDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Étlap/itallapDang Muoi Pho Bistro - Villányi út Budapest - Külső kép