Januári akció olasz módra

Dolce Burata BudapestDolce Burata Budapest a térképen

Kiváló 2024. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. január 14.
2023-ban megnyitott hangulatos olasz delikátesz kiváló itáliai finomságokkal a Hunyadi téren. Prosecco, helyben készült szendvicsek, sajtok, sonkák, felvágottak. Továbbá a fő termékük, a tészta, amelyet a web-shopjukban is meg lehet vásárolni. Ha jól értettem, talán először volt a tészta és a web-shop, majd utána született meg a Hunyadi téri kis delikátesz ötlete. Bár már korábban, a nyitásról kapcsolatos hírek hatására kinéztem magamnak a helyet, végül a Munch ételmentő program keretében látogattam el hozzájuk. Szabi a Pék kitűnő pékáruit, kenyereit árusítják, melyekből kedvezményes áron jutottam hozzá 2 db málnás-pisztáciás tekercshez, valamint egy pompás kovászos kenyérhez. Ráadásul kaptam ajándékba egy hatalmas, fél-asztalnyi méretű rozmaringos foccacciát is. Egy nagyon kedves fiatalember szolgált ki. Körbenézve, a polcokon még számos finomságot láttam, többek között néhány bejglit is, szintén Szabi pékségéből. Ráadásul, így Karácsony után már 50%-os kedvezménnyel, avagy 1-et fizet, 2-t kap akcióban jutottam hozzá egy mákos és egy diós-áfonyás bejglihez (4590 Ft/ tekercs eredeti ár).
Van egy kis kiülős teraszuk is. Szerintem ide még biztosan vissza fogunk térni.
Mindent köszönünk, további sok sikert kívánok a csapatnak, minden nagyon finom volt, jó étvággyal fogyasztottuk!
Hangulat:Kiváló
Dolce Burata Budapest - Külső képDolce Burata Budapest - BelsőDolce Burata Budapest - BelsőDolce Burata Budapest - Étel/italDolce Burata Budapest - Étel/italDolce Burata Budapest - Étel/italDolce Burata Budapest - Étel/italDolce Burata Budapest - Étel/italDolce Burata Budapest - Étel/italDolce Burata Budapest - Étel/italDolce Burata Budapest - Étel/italDolce Burata Budapest - Étel/italDolce Burata Budapest - Étel/ital
Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
Fergeteges csobbanás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged
Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig