Dori's Lunchroom Budapest

Hotel Nagyerdő Debrecen
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Dori's Lunchroom Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Átlagos 2017. április 29.egyedül járt itt
Dóri ebédlőjével csak az az aprócska probléma akad, hogy nincs benne ebéd. Sosem értettem, miért kell erőltetni ezeket az angol neveket, pláne akkor, ha a valóságot sem fedik. Kávézásra, sörözésre, focimeccs nézésre alkalmas hely, de ebédelésre vagy tartalmasabb étkezésre semmiképpen, ugyanis ételfronton kizárólag Panini melegszendvicseket kínálnak.
Dori's Lunchroom Budapest - Külső képDori's Lunchroom Budapest - MosdóDori's Lunchroom Budapest - MosdóDori's Lunchroom Budapest - BelsőDori's Lunchroom Budapest - BelsőDori's Lunchroom Budapest - Külső képDori's Lunchroom Budapest - Étel/italDori's Lunchroom Budapest - Étel/italDori's Lunchroom Budapest - BelsőDori's Lunchroom Budapest - Étel/italDori's Lunchroom Budapest - BelsőDori's Lunchroom Budapest - Étlap/itallapDori's Lunchroom Budapest - Étlap/itallapDori's Lunchroom Budapest - BelsőDori's Lunchroom Budapest - BelsőDori's Lunchroom Budapest - Étel/ital