Békási piros büfé

E-mese Büfé BudapestE-mese Büfé Budapest a térképen

Gyenge 2023. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 21.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Egyszerű talponállós kisbüfé Békásmegyeren, a piac előtti üzletsoron a bal szélső egység. A kiírás szerint akár valami jó dologra is lehetne számítani, de ne tévedjünk meg, ne dőljünk be, csak nézzünk szét alaposabban. A kézműves hamburgereknek nyomát sem láttuk, nem is volt olyan felszereltség, illetve szakács se, aki ott bármilyen kézműves ételt igényesen el tudott volna elkészíteni. Szóval ez ilyen mikrós kézműves, legfeljebb.
A frissensültek határozottan nem frissen sültek, hiszen nyitástól ott voltak a pultban az olcsó alapanyagból készül sült kolbászok, paprikás oldalas darabok egymásra pakolva, savanyúság.
A kávé borzasztó volt, mellékízű, kényszeredetten gyűrtük le, de még utána jó ideig éreztem a számban azt a kellemetlen zaccos ízt. Ehhez képest 390, ill. 450 Ft-ot nem ért meg, azt hiszem, a 60 Ft differencia a tej lehetett, amit az egyik kávéba kértünk, a másikba nem. A papírpohár felirata szerint ez Mantaro kávé lenne, de olyat sokat ittam már máshol, és egyáltalán nem ilyen bűn rossz.
Minden szempontból felejtős hely, nem ajánlom.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
E-mese Büfé Budapest - Külső képE-mese Büfé Budapest - BelsőE-mese Büfé Budapest - Étel/italE-mese Büfé Budapest - Étel/italE-mese Büfé Budapest - Külső képE-mese Büfé Budapest - Étel/ital
Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással