Faloda Büfé - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest

Így is ismerheted: Falatozó - Fehérvári úti Vásárcsarnok
3,8
büfé, ételbár
Faloda Büfé - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest
Faloda Büfé - Fehérvári úti Vásárcsarnok BudapestFaloda Büfé - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest

Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Faloda Büfé - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 709 városban járt márFelfedező - 2288 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44129 feltöltött kép
2024. február 26.egyedül járt itt
Mentem a kisközértbe, hát elfogyott a mai szendvics. Nézegettem a hideg, melegíteni való étkeket, nem, nincs hozzájuk már kedvem. Így aztán elküzdöttem magam a Fehérvári úti piacig, ami kissé fellengzősen vásárcsarnok néven áll itt, és fel az emeletre, a másodikon vannak az evöldék. Szerencsére van mozgólépcső.
Faloda Büfé - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFaloda Büfé - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFaloda Büfé - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2023. november 24., kollégákkal járt itt
A Nincs Abroszban szerzett kellemes élményeken felbuzdulva, tettünk még egy kört a Fehérvári úti Csarnok emeletén, megnéztük, milyen ételeket lehet még kapni, s nem mellesleg, milyen áron. A középen lévő két magyaros kifőzdénél elég hosszú volt a sor, viszont az emelet másik végén, a kanyar után lévő Falodánál gyorsan a pulthoz jutottunk.
2019. június 14.egyedül járt itt
Persze, a határán van annak, hogy ajánlom vagy nem. Mert azért piaci viszonylatban a jobbik kategória, mindenképp! Volt ezen a helyen török, arab, kínai stb. büfé, nem jöttek be, most egy magyaros, de egy kicsit azért többet is kínáló cég bérel itt. Ma rakott tésztát ettem egy csirkecomb-darabbal, kiegészítve uborkasalátával, nem volt rossz kompozíció.