Átlagos, olcsó kifőzde

Főzelék Vár BudapestFőzelék Vár Budapest a térképen

Átlagos 2016. decemberben járt ittÉrtékelt: 2016. december 24.
Főzelékvár nevű egységbe a minap mentem be déltájban. Ha jól emlékszem négyféle főzelékük volt, szárazbab és lencse nem volt közöttük. Ezek a kedvenceim, mindenkelőtt a szárazbab. Szeretem a hüvelyeseket a szó konkrét és átvitt értelmében egyaránt. 
Volt még krumplifőzelékük is, nem nézett ki rosszul, de nekem ez az egyik alapételem, amikor gyorsan kell valamit készíteni a kölköknek, igaz gyakrabban csinálok kolbászos paprikás krumplit, de hát az is hasonló étel. Meg aztán egyébként is a krumpli vagy ahogy ott mondják, ahonnan vesszük-kapjuk a pityóka, alapeledel, ritkán rendelem étteremben vagy kifőzdében.
Vonzott a sárgaborsó meg a zöldborsó, ezutóbbit választottam végül, kértem egy fél adagot (290 ft) az is tisztes mennyiség volt, több volt a rántás benne, mint a borsó, de szó ami szó, jó volt az íze a rántásnak is meg a borsónak is, amit nem főzték agyon. Adnak mindenféle rántott holmit olcsón, beleértve a párizsit is, jómagam fasírtot (250 ft) kértem, nem volt rossz.
Míg ott voltam, fél tucatnyian jöttek elvitelre kérni ezt meg azt, úgy tűnik igencsak népszerű a hely környékbeliek körében.
Tisztes három pontot megérdemelnek.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Főzelék Vár Budapest - Étel/italFőzelék Vár Budapest - Étel/italFőzelék Vár Budapest - Étel/italFőzelék Vár Budapest - Külső kép
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel