Gloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest

kávézó - kávéház
Gloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest
Gloria Jeans Coffee - Arena Mall BudapestGloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest

Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Gloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2024. május 1.egyedül járt itt
Az Arena Mall emeleti szintjén egy olyan kávézót találtam, ami legutóbbi látogatásomkor még nem volt itt, no, nem mintha túl sűrűn járnék erre, most is csak egy online rendelt parfüm átvétele miatt kellett ide jönnöm a Notino Parfümériába. Az első meglepetés, hogy valami teljesen külföldi tulajdonú helyről van szó, az alkalmazott nemcsak, hogy nem volt magyar, de nem is tudott magyarul.
Gloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest - BelsőGloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest - Étel/italGloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest - EgyébGloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest - BelsőGloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest - BelsőGloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest - Étel/italGloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest - Étel/italGloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest - EgyébGloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest - Étlap/itallapGloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest - Étlap/itallapGloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest - Étel/italGloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest - Étlap/itallapGloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest - BelsőGloria Jeans Coffee - Arena Mall Budapest - Belső