Jó választás volt.

Grill Land - Westend City Center BudapestGrill Land - Westend City Center Budapest a térképen

2017. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. április 23.
Úgy alakult, hogy a Westend „gyors-során” kellett vacsorát találnom - elvitelre.
Nem egyszerű mutatvány a sok egyen-kaja között találni valami mást. A Grill – Landnál sikerült szokatlan, de csábító dolgokat találnom. A választás győztese a juhtúrós sztrapacska lett, marhapörkölttel feljavítva. Finom volt a juhtúró és a sztrapacska is, féltem, hogy a marhapörkölt megbuktatja az összhangot, de szerencsére csalódtam. Kellemes volt az összhang.
Ok, nem életem marhapörköltjét ettem, de teljesen vállalható kombót alkottak.
Ha nem számoltak volna fel 90 forintot egy szatyorért – amit nem láttam kiírva – akkor egészen kellemes emlékeim lennének.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Grill Land - Westend City Center Budapest - Külső képGrill Land - Westend City Center Budapest - Étlap/itallapGrill Land - Westend City Center Budapest - Étel/italGrill Land - Westend City Center Budapest - Étel/italGrill Land - Westend City Center Budapest - Étel/ital

Grill Land - Westend City Center további értékelései

2023.07.01a párjával
Nagyon finom volt a töltött csirkecomb rizzsel. Ajánlani tudom a helyet. :) A felújítások miatt nehéz megközelíteni az éttermet. De majd csak végeznek a munkálatokkal. Furcsa, hogy egy nagy plázában ilyen lassan halad a burkolat felújítása.
2016.11.17gyerekekkel
A Westend aluljáró szintjén található számos önkiszolgáló gyorsétterem egyike, kb. középtájékon a folyosón. Mivel a közelben lakom, több alkalommal vásároltam már itt ételeket, leginkább elvitelre. Igazából nem nyújt semmi különlegeset vagy érdekeset a Grill Land, nagyjából ugyanazok vagy...
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás