Átlagos bár a Vígszínháznál

Iron Bar BudapestIron Bar Budapest a térképen

Átlagos 2022. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. február 20.
A Nagykörúton, a Vígszínházzal szemben található bár, a Morrisons nevű szórakozóhely mellett. Előnye, hogy nyitva van 0-24-ben éjjel-nappal, legalábbis a kiírás szerint. Elég sok asztal van, a belső helyiségben is.
Az italkínálat alapvetően kommersz, a csapon lévő sörök: Soproni, Soproni IPA, Heineken, Edelweiss, Mort Subite meggyes (450-1290 Ft/korsó, a meggyes az utóbbi, nagyon túlárazott!), illetve Strongbow almás cider.
A sör Costa Coffee, hagyományos elkészítéssel.
A kért tej helyett kávétejszínt kaptam a kávéhoz, viszont érkezett egy ajándék karamellás keksz (csomagolt) is mellé. Egy eszpresszó 650 Ft-be került, ami több mint reális a helyszín és a minőség alapján (azaz túlárazott).
Lehet ételeket is kapni: burgereket (1600-2300 Ft), szendvicseket (990-1290 Ft), reggelente tojásételeket (990-1250 Ft).
Inkább külföldiek látogatják, bár ők erősen megfogyatkoztak a covid miatt, de azért itt a környéken előfordulnak, több hostel és airbnb lakás is található errefelé.
Összességében praktikus, hogy be lehet ugrani, amikor már minden zárva van, de nem találtam semmi olyat itt, ami különösen vonzó vagy izgalmas lett volna.
A névválasztás nem tudom, mire utalhat vagy honnan jött.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Iron Bar Budapest - EgyébIron Bar Budapest - EgyébIron Bar Budapest - EgyébIron Bar Budapest - EgyébIron Bar Budapest - EgyébIron Bar Budapest - EgyébIron Bar Budapest - EgyébIron Bar Budapest - EgyébIron Bar Budapest - EgyébIron Bar Budapest - Külső képIron Bar Budapest - Külső képIron Bar Budapest - Külső képIron Bar Budapest - Külső kép
CE Plaza Hotel Siófok - Balatoni családi vakáció
Balatoni családi vakáció