Újabb Kemence Pék a Nagykörúton

Kemence Pék - Ferenc körút BudapestKemence Pék - Ferenc körút Budapest a térképen

2016. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. december 25.
A Teréz körúton, az Oktogon közelében jártam már Kemence Pékségben, elég jó, színvonalas pékárukat sütnek, így örömmel láttam, hogy a 4-6-os villamos Mester utcai megállójánál a közelmúltban nyitottak egy másik egységet, érdekes módon egy albán pékségtől mindössze pár méterre.
Főleg klasszikus péksütemények szerepelnek a kínálatban, melyek közül egy kakaós csigát kértem (180 Ft), elég nagy méretű, friss, ropogós, de nem kiváló kategóriás.
Természetesen a Karácsonyra készülve bejglit is lehet kapni, de volt hétlapos sütemény is (kilóra kimérve). Néhány szendvicset is láttam a pultban, de a választék elég szűkösnek mutatkozott. Úgy emlékszem vissza, hogy a másik egységükben sokkal nagyobb volt a választék.
Kemence Pék - Ferenc körút Budapest - Külső képKemence Pék - Ferenc körút Budapest - BelsőKemence Pék - Ferenc körút Budapest - Étel/ital

Kemence Pék - Ferenc körút további értékelései

2017.01.13egyedül
A Kemence pék Kossuth Lajos utcai egysége pozitív emlékként maradt meg bennem, így amikor beleakadtam a Ferenc körúti kirendeltségbe, gondolkodás nélkül bementem, majd némi hezitálás után kértem egy kakaós csigát és egy mákos rétest. A csiga (180 ft) inkább átlagos volt, mint jó, a rétesnek...
Hotel Laroba Alsóörs - Szilveszter
Szilveszter