Köszönet az ajánlásért!

Kis Tirol Étterem BudapestKis Tirol Étterem Budapest a térképen

Kiváló 2022. októberben járt ittÉrtékelt: 2022. október 8.
Ebbe a vendéglőbe egyértelműen az ittjartam.hu ajánlások alapján jöttem el, és valóban igazán jó tipp volt, nem csalódtam, nekem is nagyon tetszett. A XVI. kerület kertvárosi részén található. Egy tipikus alpesi hüttét építettek itt meg, az emeleten panzió működik, a földszinten nagy alapterületű, sok asztalos étterem, különteremmel, nyáron terasszal, szép kerttel, növényekkel. A közelmúlt bővítésének eredményeként nyitottak egy kávézót is a kerítés mellett egy plusz épületben. Van pár saját parkolóhelyük, de ez közel sem elegendő ennyi vendéghez, így az utcán is végig parkolnak az autók az utcán. Hétvégén mindenképpen ajánlott az asztalfoglalás, mert szombaton és vasárnap is telt házzal működnek ebédidőben és vacsorakor is.
A berendezés csupa fenyőburkolat, az asztalok, székek, az ablakkeretek, a bárpult és a falak burkolata is. A csillárok és az egyéb dekorációk is nagyon illeszkednek. Kicsit meleg volt bent, de egyébként a hangulat is tökéletes.
Az étlap kék-fehér kockás, bajor zászlót, címerszíneket idéző. Levesek 1250-1790 Ft között, főételek 4000 Ft felett (bélszín 8000 Ft felett. T-bone steak 11900 Ft), a hely specialitása a csülök, de egyéb bajor, illetve tiroli ételeik is vannak, desszertek 1500-1950 Ft között. A személyzet szuper kedves, vendégcentrikus, pörgős és a rengeteg vendég ellenére is jó kedélyűek. Bajor májgombóc levest (1590 Ft) és kaiser smarnit, azaz házi császármorzsát (1950 Ft) ettem. A tálalás is jól kitalált, piros serpenyőben, illetve szép mázas tányérokban. Az asztalokon őszi dekoráció.
Stílszerűen Almdudlert ittam (700 Ft). Kötelező szervizdíj 10%.
Hatalmas adagokat adnak, minden nagyon finom volt.
Egyetlen apró negatív észrevétel, az elviteles dobozért +350 Ft-ot számoltak fel (egy db műanyag dobozért!).
Csapolt és üveges sörben is Erdinger (világos, búza) , amit kínálnak, rövidital kínálat szerény, középkategóriás.
A kávé túlárazott, az eszpresszó 700 Ft. (nem kiemelkedő).
Hangulat:Kiváló
Kis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - EgyébKis Tirol Étterem Budapest - Egyéb

Kis Tirol Étterem további értékelései

2022.12.02a párjával
Már az is fura volt, hogy kb 5-6 perc alatt kihozták a rendelésünket. Nem csoda, hisz semmit sem frissen készítettek.. a csülök azért volt ropogós, mert kiszáradt a rámelegítéstől.. a töltött hátszín pedig egész nap azt várta a hűtőben, hogy 30 percre betolják a mikróba szegény töltelék ek sem...
2022.04.17családjával
Nagyon szép hely ide el kell menni isteni volt az étel,kiszolgálás alig vártunk és már kaptuk a rendelést,tágas tiszta. Nagyon barátságos kis gyermekkel is lehet menni
2020.07.20családjával
15 fővel ebédeltünk, születésnapot ünnepeltünk, elkülönített részt szerettünk volna a teraszon. Ahelyett, hogy a terasz egyik oldalán terítettek volna, betették középre az asztalt. Sajnos így körülöttünk is körben ültek. A pincérek elég mosolytalanok voltak. Az ételek finomak, bár egy kicsit...
Festetich Kastélyszálló és Zsuzsanna Hotel Szeleste - Pünkösd Szelestén
Pünkösd Szelestén