Vegánok az udvarban

Las Vegan's - Vegan Garden BudapestLas Vegan's - Vegan Garden Budapest a térképen

Átlagos 2019. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. október 19.
A Dob utcában a korábbi Ricsi's World street food udvar vegán étkezőszigetté alakult át. A vegetáriánus és vegán étkezőhelyek lakókocsikba települtek, (food truck), van vagy 5 féle hely, ezek egyike a Las Vegans, akik egy ideje már rendszeresen feltűnnek a különböző kitelepülős gasztro rendezvényeken.
Mivel az ételek között leginkább húsmentes burgerek szerepelnek, s ezek nem igazán hoztak lázba, így valami más után néztem.
Az Elixir névra hallgató smoothie-t választottam, amelynek elsősorban a lila színe tetszett meg (4 dl 1290 Ft). Mindenféle gyümölcs van benne, frissen készítik. "Tálalás" gagyi, nem lebomló műanyag pohár és szívószál. Ez utóbbit nem kértem. A környezetvédelem nem a hely erőssége.
Közös asztalok vannak a kert közepén.
Napközben elég kihalt a hely.
Kiszolgálás érdektelen.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Las Vegan's - Vegan Garden Budapest - EgyébLas Vegan's - Vegan Garden Budapest - Külső képLas Vegan's - Vegan Garden Budapest - Étel/italLas Vegan's - Vegan Garden Budapest - Étel/italLas Vegan's - Vegan Garden Budapest - Étlap/itallapLas Vegan's - Vegan Garden Budapest - Étlap/itallapLas Vegan's - Vegan Garden Budapest - Étlap/itallapLas Vegan's - Vegan Garden Budapest - Étlap/itallapLas Vegan's - Vegan Garden Budapest - Étlap/itallapLas Vegan's - Vegan Garden Budapest - Külső kép
Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon