Seafood bistro

MAD Budapest BudapestMAD Budapest Budapest a térképen

Kiváló 2016. decemberben, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2017. április 21.
A MAD alapvetően egy népszerű és hangos éjszakai bulizós party-helyszín a Bazilika közelében DJ-kkel és olyan zenékkel, amivel engem a világból is ki lehet kergetni. Azonban egy szórólap akadt a kezünkbe a munkahelyen, miszerint ebédidőben tengeri herkentyűket és halételeket kínálnak, melyeket egy francia halspecialista séf készít. A hetente megújuló igényes séf ajánlat mellett 2 fogásos napi menüt is kínálnak (leves+főétel) 1690 Ft-ért. A szórólap még +10% kedvezményt is jelentett számunkra. Találomra mentünk be ebédelni egyik nap, bár nem tudtuk, pontosan mi lesz a menü. Currys garnélarák levessel indítottunk, ami egyszerűen fenséges volt. A lé sűrű, karakteres, indonéz-thai fűszerezésű, ha jól emlékszem, 5 vagy 6 termetes garnélarákkal, amelyek szintén kiválóan voltak elkészítve. A 2. fogás sem okozott csalódást, vajhal zöldséges morzsakéregben, grillezett zöldségekkel, salátával és remoulade mártással. A séf odajött az asztalunkhoz is néhány szót beszélgetni.
A berendezés modern, minimalista, kicsit cyber, nem igazán az én stílusom, de ki bánja, ha ilyen kiválóan főznek?
12% szervizdíjat számolnak fel.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
MAD Budapest Budapest - Külső képMAD Budapest Budapest - EgyébMAD Budapest Budapest - BelsőMAD Budapest Budapest - Étlap/itallapMAD Budapest Budapest - Étel/italMAD Budapest Budapest - Étel/italMAD Budapest Budapest - Étel/italMAD Budapest Budapest - Étel/italMAD Budapest Budapest - Étel/italMAD Budapest Budapest - MosdóMAD Budapest Budapest - MosdóMAD Budapest Budapest - BelsőMAD Budapest Budapest - BelsőMAD Budapest Budapest - BelsőMAD Budapest Budapest - Étlap/itallapMAD Budapest Budapest - BelsőMAD Budapest Budapest - Külső kép
Barrico Thermal Hotel Demjén - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással