3,9

2025.03.03-ig
Hotel Laroba Alsóörs

Medika Café Budapest vélemények

Szörnyű 2017. december 9.a párjával járt itt
Lehet, hogy napközben egyetemi kávézó, de esetenként rosszarcú emberek járnak ide, akik kutyasétáltatás közben belénk kötnek, az utcán kiabálnak, odavizelnek. Nem ritkán jön ki a rendőrség... Ennyit arról, hogy egyetemi kávézó. Borzalmas hely...
Kiváló 2017. január 13.egyedül járt itt
Ne legyünk hímsoviniszták alapon a Medikus kávézó tulajdonosa nyitott egy Medika nevű kávézót is.  Volt oly szerencsém, hogy épp őt találtam a pultban, s kellemesen elbeszélgettünk. Mondta is, hogy ritkán ugrik be, de most kénytelen volt, így aztán az árakat többnyire telefonon kérdezte meg.
Medika Café Budapest - BelsőMedika Café Budapest - BelsőMedika Café Budapest - Étlap/itallapMedika Café Budapest - Étlap/itallap