Ezúttal becsaliztak

Mentes Piskóta BudapestMentes Piskóta Budapest a térképen

Gyenge 2024. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. április 27.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A facebookon botlottam bele a hely szponzorált hirdetésébe, miszerint glutén- és tejmentes fánk napokat tartottak. A XI. kerület forgalmas részén, a Kosztolányi Dezső térnél lévő kis büfé kialakítása elég furcsa, mivel a Duna House ingatlanközvetítő irodáján belül lett kialakítva, a bejárat feletti portál kiírásban is sokkal hangsúlyosabb a DH felirata. A beltér szűkös, megtelt vásárlókkal, hiszen nyilván a reklám hatására sok érdeklődő érkezett. A hely szlogenje, "minden, ami mentes", glutén-, tej- és- cukormentes pékség és kávézó, azonban az ételek nem mindegyikére igaz a mindentől mentesség, hanem inkább ez vagy az mentes bennük. Én leginkább a sok cukortartalmú sütit furcsállottam. A fánk napok keretében 2 kisebb fánk (sima gyűrű alakú) 1190 Ft-ba került, de a feltétek és szórások ebben az árban nem voltak benne, szerintem nagyon túlárazottan, plusz 590 Ft-ért, illetve 290 Ft-ért voltak csak elérhetőek. És ami a lényeg, a fánkok NEM cukormentesek, ezek a feltétek - nutella, eperöntet, creme brulée - tömény kalóriabombák.
A többi süti és péksüti ára is magas volt szerintem, egyáltalán nem tartottam reálisnak őket. Pár példa: pisztácia mignon 1490 Ft, epres mignon 1290 Ft, a tortaszeletek 1590 Ft, ezek közül sem volt mindegyik cukormentes, az általam választott meggyes pite (ld. fotó), sovány, csenevész darabka volt, de legalább ez cukormentes, 1190 Ft-ért, amit egyáltalán nem ért meg. Nem volt jó sem az állaga, sem az íze. A többi péksüti ára is 1000 Ft felett alakult. A kiszolgálás a pultnál történt, nincs asztalszerviz, A benti részben 3-4 asztalka van, valamint a bejárat előtt kis terasz, a járdára telepített asztalkák.
Nekem összességében nem jött be a hely, sajnálom.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Szörnyű
Tisztaság:Átlagos
Mentes Piskóta Budapest - Külső képMentes Piskóta Budapest - Külső képMentes Piskóta Budapest - Külső képMentes Piskóta Budapest - Étlap/itallapMentes Piskóta Budapest - BelsőMentes Piskóta Budapest - Étel/italMentes Piskóta Budapest - Étel/italMentes Piskóta Budapest - Étel/italMentes Piskóta Budapest - Étel/ital
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
2024.12.29-ig