Mon Cafe Budapest

Prémium Hotel Panoráma Siófok

Mon Cafe Budapest vélemények

2082
Kiváló 2024. március 21.egyedül járt itt
A Zaza gyrosban szerzett élményeket kiheverve pont jókor volt és jó helyen a Mon Cafe a Veres Pálné utcában! Egy szökkenéssel bementem, senki sem volt, csak a lány a pult mögött és én, a betolakodó, egy pillanatra fel is merült bennem, hogy most üzletet kirabolni jöttem, mert ideális a szituáció, vagy esetleg inni és kávézni, aztán a homlokomra csaptam, hogy hát persze, inni, meg kávézni.
Mon Cafe Budapest - EgyébMon Cafe Budapest - MosdóMon Cafe Budapest - MosdóMon Cafe Budapest - BelsőMon Cafe Budapest - BelsőMon Cafe Budapest - EgyébMon Cafe Budapest - Étel/italMon Cafe Budapest - EgyébMon Cafe Budapest - BelsőMon Cafe Budapest - Étel/italMon Cafe Budapest - Külső kép
2018. június 28., kollégákkal járt itt
A nyitás napján vagy másnapján jártam ebben a kávézóban, amely a Ferenciek tere közelében található, a Veres Pálné utca saroképületében. Azon túl, hogy az újdonság erejét szinte harapni lehetett a levegőben - frissen festett falak, vadiúj berendezés, a berendezkedés még nem volt teljes körű és a készleteket sem sikerült még feltölteniük - nem mondanám, hogy egy eredeti kávézó lenne, nem volt semmi különlegesség, ami itt megfogott volna.
Mon Cafe Budapest - Külső képMon Cafe Budapest - Külső képMon Cafe Budapest - EgyébMon Cafe Budapest - BelsőMon Cafe Budapest - Étel/italMon Cafe Budapest - Étel/italMon Cafe Budapest - BelsőMon Cafe Budapest - BelsőMon Cafe Budapest - Külső képMon Cafe Budapest - BelsőMon Cafe Budapest - Külső kép