Szuper hely

Mucika Bar BudapestMucika Bar Budapest a térképen

Kiváló 2016. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. január 14.
A Mucika bár egy rendkívül dizájnos hely, ahová egy igencsak embert próbáló nap legvégén mentem be, amikor már sem enni, sem alkoholt inni nem kívántam. Viszont örömmel láttam, hogy tartanak mustot, azaz bio-szőlőlevet, abból ittam két decit. Potom 300 ft volt.
Ha lett volna még „alkoholkapacitásom”, akkor a Pannonhalmi Apátsági Sörök közül választottam volna egyet, merthogy azt is tartanak. (Baráti áron, 500 és 600 ft között van palackja.) Sőt, pezsgőt is, mi több, a pezsgő az egyik hívószavuk.
Tartanak vagy 25-30 bort pohárra (1,5 dl) kimérve, igen jó pincészetektől, Demetervin, Söptei, Sebestyén Csabi stb, szóval a nagyon erős második vonal. Az árak 500 és 770 ft között vannak zömmel, persze akad komoly bor, ami túlfut ezen, ami másfél decire vetítve kifejezetten korrektnek mondható.
Szuper jó hely a Mucika bár, bármikor örömmel visszatérnék, van is erre esély.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Mucika Bar Budapest - BelsőMucika Bar Budapest - Étlap/itallapMucika Bar Budapest - Étlap/itallapMucika Bar Budapest - BelsőMucika Bar Budapest - Étlap/itallapMucika Bar Budapest - Egyéb
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel