Csúcskávézó

My Little Melbourne Coffee BudapestMy Little Melbourne Coffee Budapest a térképen

Kiváló 2014. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. szeptember 18.
Budapest csúcskávézói közül több is egészen parányi. Vannak persze nagyobbacskák is, mint a Madal vagy a Coffé Embassy. A My Little Melbourne kicsike. Mint a szomszédos Andalgo Deli vagy Dafke Deli. A kiszolgálás kedves volt ottjártunkkor, az árak reálisak.
A névválasztásra magyarázatot ad a Fb oldal „Egy "bizonyos" melbournei utazás tette meg a hatását! Olyannyira, hogy amikor kávézó nyitásában kezdtünk el gondolkodni, nem is volt kérdés, hogy mi legyen a neve az üzletnek.
Hogy miért "kicsi"?
A 35 m2-re nehezen tudtuk volna ráfogni, hogy "Nagy"! :-) ráadásul pedig minél több dolgot szeretnénk megjeleníteni abból, amit ott láttunk, tapasztaltunk, hogy minél többen kapjanak egy "kis" ízelitőt Melbourneből és Ausztráliából!
Az már csak hab volt a "kávén" :-), hogy Melbourne-t tartják Ausztráliban a kávé fővárosának, ahol olyan kávékultúra van jelen, ami mellett Mi sem tudtunk szó nélkül elmenni!”. Nos, a hely olyan mint egy kis ékszerdoboz, s persze a kávé, az csúcs. Nejem, aki nagy kávés, azóta is azt szeretné, hogy vigyem el újra ide. Én meg azt mondom Neki, hogy a kávézó célpont-listánkon még 6-8 hely, előbb azokat pipáljuk ki.
Hangulat:Kiváló

My Little Melbourne Coffee további értékelései

2015.10.18kollégákkal
Csúcsminőségű kávék a világ legjobb kávéültetvényeiről. Aki a kávét szereti és a jó kávét szereti, az biztosan nem fog csalódni a My Little Melbourne-ben. A helyszín könnyen megközelíthető, központi, a Madách tér jobb oldalán, a Gozsdu Udvar szélénél található. Körülötte több kisebb hangulatos...
Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat