Mindent a szendvicsekről

Noodlemix - Nyugati Pályaudvar BudapestNoodlemix - Nyugati Pályaudvar Budapest a térképen

2018. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. február 5.
Arról már korábban írtam, hogy a pizzával lebőgtek nálam, viszont reggelente hetente többször is itt szoktam szendvicset venni. Ár-érték arányban a környéken szerintem a legjobbak, és frissen készülnek mindenféle laktató, bőséges szendvicsek. A sima szalámis, sonkás, sajtos császárzsemlétől elkezdve (250 Ft) a sajtos buciba, óriáskiflibe, paninibe rakott rántottás, rántott húsos, grillhúsos, bacon-ös verziókig (kb. 500 Ft-ig bezárólag). A szendvicseket folyamatosan töltik fel, ahogy fogy, elég népszerű hely, szinte mindig van 1-2-3 sorbanálló, de gyors a kiszolgálás, 2 ablakban. Helyben fogyasztásra nincs lehetőség, talán 1-2 állóasztal jól jönne, persze lehet, nem kaptak rá területfoglalási engedélyt. Az aluljáró nagyon huzatos és forgalmas, a környéket meg inkább nem részletezem, az sajnos lelombozó.
Kávét is ittam már náluk, coffee to go elviteles verzióban, papírpohárba töltik, tűzforró, minőségre gyenge, olcsó gépi.
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Gyenge
Noodlemix - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italNoodlemix - Nyugati Pályaudvar Budapest - BelsőNoodlemix - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italNoodlemix - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/italNoodlemix - Nyugati Pályaudvar Budapest - Étel/ital

Noodlemix - Nyugati Pályaudvar további értékelései

2016.12.13egyedül
Az elmúlt időszak egyik legrosszabb élménye. A Nyugati metróaluljáróban, a Westend bejáratával szemben lévő talponálló gyorsétkezdéről van szó. Az árak igencsak vonzóak, egy átlagosnál valamivel kisebb szelet pizza csupán 199 Ft-ba kerül, ami a valóságban értelemszerűen 200 Ft, ez csak jól hangzó...
2016.09.15egyedül
Legjobb. Mindig ha a Nyugati téren vagy a környéken járok veszek egy nagy dobozzal. A kinálat nem tul széles de nem is gyér. Kedvencem a Mangós-Chilis csirke. Egyszerűen mennyei. A kiszolgálás barátságos és jo fej. Az árak is jok(nagy doboz 990). Probáld ki te is. Garantáltan nem csalódsz majd.
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz
Két Korona Hotel Balatonszárszó - Újra vár a balatoni nyár
Újra vár a balatoni nyár
07.01-08.31.
Két Korona Hotel Balatonszárszó