Nordsee - WestEnd City Center Budapest

Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Nordsee - WestEnd City Center Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Gyenge 2022. február 17.egyedül járt itt
Nagyon szerettem régen a Nordsee-t, az első olyan gyorsétterem volt Magyarországon, ahol jó minőségű, tengeri halból készült ételeket lehetett enni. A halak frissensültek, ropogós bundájúak voltak, kiadós fogások, közepes árfekvésben. A személyzet is pozitív volt. Sajnos évről évre csúszik lefelé a minőség, minden tekintetben.
Nordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Külső képNordsee - WestEnd City Center Budapest - EgyébNordsee - WestEnd City Center Budapest - EgyébNordsee - WestEnd City Center Budapest - Külső képNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Külső képNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - BelsőNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapNordsee - WestEnd City Center Budapest - BelsőNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Külső képNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étel/italNordsee - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapNordsee - WestEnd City Center Budapest - Külső kép
Szörnyű 2021. március 8.a párjával járt itt
Baratnommel nyaralni voltunk Magyarorszagon es akartunk enni ezen a helyen regebben. O nem europai es nem beszel magyarul ezert nekem forditanom kellett angolra. Az pultos holgy valoszinuleg hallott angolul beszelni igy azt hitte, hogy nem beszelek magyarul. Emiatt, vagy mas okbol kifolyolag olyan stilust engedett meg maganak, ami miatt elsetaltunk.
Átlagos 2017. január 21.egyedül járt itt
A Westend Bevásárlóközpont aluljáró szintjének vége felé található, évek óta működő gyorsétterem, amely halakra specializálódott. Korábban Ausztriából ismertük őket, és nagy lelkesedéssel és örömmel jártunk el elég rendszeresen a hazai étkezdébe is.
2015. április 13.a párjával járt itt
Kinéztem egy menüt, a pultos tájékoztatott, hogy várni kell, mert minden frissen készül. Ennek ellenére probált rábeszélni egy már kész szendvicsre, ami szemmel láthatóan nem abban a pillanatban készült el. Át is passzolt a srác a kasszás lányhoz, aki nagyon kedves volt. Mosolygott és adott egy csipogót, amivel mehetek utamra.
Gyenge 2015. március 31.egyedül járt itt
Minden pultra kirakott étel nagyon jól nézett ki, tehát lehet, hogy csak véletlen balszerencse volt, de nagyon rossz ételt választottam. A hollandi mártásban sütött lazac zsíros volt, a párolt zöldséghez adott citromos szósz pedig borzasztó. Nagyon sajnáltam, de végül a kukában landolt ez a méregdrága kaja.
Kiváló 2014. április 6.a párjával járt itt
A Westendben található éttermek közül kétségtelenül a Nordsee a kedvencem. Frissensült tengeri halakat és egyéb tengeri ételeket árusítanak (pl. rák, tintahal karika) köretekkel és mártásokkal. Számomra az egyetlen negatívum a kissé borsos ár, de sajnos ez csak hazai viszonylatban, a hazai fizetésekhez és életszínvonalhoz képest magas, hiszen Nyugat-Európában is hasonló árfekvésben árusítanak, és ott az olcsó étkezőhelyek közé tartoznak.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2014. február 24.egyedül járt itt
Nagyon örültem, hogy végre nyílt Budapesten egy olyan gyorsétterem, ahol finom, és a körülményekhez képest friss tengeri ételt lehet megkóstolni. A választék azért nem olyan hatalmas, de az ételek íze nagyon finom. Én egy doboz rántott királyrákot ettem steak burgonyával és koktélszósszal. Minden isteni finom volt, de nem laktam jól.