Ono Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest

Nyári vakáció
06.28-08.31.
Alfa Hotel Miskolctapolca
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Ono Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 721 városban járt márFelfedező - 2307 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44395 feltöltött kép
2024. január 11.egyedül járt itt
(Nos, úgy látszik, félrement ez is. Vigyázzatok, éjfél után negyed órával ne tegyetek fel képet, értékelést, mert örökre elveszik. Én már párszor pórul jártam. ) Szóval, az Ono. . . pár napja jártam arra, nem ezt az éttermet kerestem, másikra emlékeztem itt, ez lett belőle. Az Ono-ban köszönnek, ha belépsz.
Ono Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - BelsőOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - EgyébOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - Étlap/itallapOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - Étel/italOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - BelsőOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - BelsőOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - Étel/italOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - Étlap/itallap
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2024. január 1.barátokkal járt itt
Hawaii konyháját hozta el az ONO Poké Bowl Budapestre, első üzletük a XI. kerületi Bartók Béla úton nyitott meg pár éve. Azóta már bővült a hálózatuk, jelenleg 3 egységük van, ezek egyik a Mammut közelében a Vízivárosban egy saroképületben kapott helyet. Nyáron kellemes, körbekerített teraszuk van.
Ono Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - Külső képOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - BelsőOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - BelsőOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - BelsőOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - MosdóOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - Étel/italOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - BelsőOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - EgyébOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - Külső képOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - Étlap/itallapOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - Külső képOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - EgyébOno Poké Bowl Bar - Jurányi Budapest - Egyéb