Retro hangulat - finom ételek

Öreghalász Étterem BudapestÖreghalász Étterem Budapest a térképen

2014. januárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2014. március 14.
Rendszeresen járok ebbe az étterembe. Tetszik a kissé ódon hangulata, figyelmes a kiszolgálás, elfogadhatóak az árak, finomak az ételek. Mi legjobban a pontyfiléből készült halászlét szeretjük.
Családi és baráti össszejövetelek szervezésére is alkalmas a hely. Meghitt hangulatú páros találkozóhoz kényelmes boxok állnak rendelkezésre.
Hangulat:Kiváló

Öreghalász Étterem további értékelései

2024.03.27barátokkal
Évek óta járok a barátaimmal vacsorázni, havonta egy alkalommal. Kiváló a konyha, udvarias és gyors a kiszolgálás, nagyon elégedettek vagyunk mindnyájan! Nem véletlenűl járunk évek óta ebbe az étterembe, csak ajánlani tudom. A társaság fele Budáról jár át és nem bánják! Klassz hely!
2020.06.27gyerekekkel
Sajnálom ,hogy már korábban nem kerestük fel ezt éttermet.Hangulatos,tiszta,udvarias kiszolgálás nagyon finomak az ételek. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
2020.06.04kollégákkal
Többször jártam már itt, de az utolsó látogatás kissé csalódás volt. Nem az ételek vagy a kiszolgálás, inkább a hely környezete és az épület állaga miatt. Emlékeimben egy jó hírű, teltházas étterem élt, ezzel szemben tátongott az ürességtől, igaz hétköznap tértünk be egy késői ebédre. Rajtunk...
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
79.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval