Pause Pékség & Kávézó Budapest

kávézó - kávéház, szendvicsbár, pékség
Pause Pékség & Kávézó Budapest
Pause Pékség & Kávézó BudapestPause Pékség & Kávézó Budapest
Pause Pékség & Kávézó BudapestPause Pékség & Kávézó Budapest

Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.04.23-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár

Pause Pékség & Kávézó Budapest vélemények

Kiváló 2017. június 15., üzleti partnerrel járt itt
Nagyon jó volt látni, hogy dekoratív kirakat mögött ugyan az a minőség húzódik. A szendvics amit ettünk friss és tömör volt. Nagyon jó látni a sok fagyit is ami szintén minőségi termék. Rájöttünk miután megkóstoltuk. Mennyiségre is megkaptuk amit szerettünk volna. Összesítve..... ajánlani tudom!
Pause Pékség & Kávézó Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. június 12., kollégákkal járt itt
Nagyon jó minőségű pékáru, és egy fantasztikus ízvilággal rendelkező cappuccinot ittam. Érdemes a reggelt náluk kezdeni. A kiszolgálók mindig mosolyognak, kedvesek. A szendvicsek nem csak látványszendvicsek hanem valóban tartalmas reggeli. Köszönöm :) Sajnálom, hogy nem tudok mindig arra menni.
Pause Pékség & Kávézó Budapest - Étel/ital
Kiváló 2017. március 21.a párjával járt itt
Előszőr párommal lettünk figyelmesek egy újonnan nyílt pékségre. Elsősorban azért figyeltünk fel rá, mert akcióznak 17 óra után. . . . Féláron adják a pékárút! Mondanom sem kell, aki egészségesen próbál élni, annak egy vagyonba kerül csak a teljes kiőrlésű kenyér és egyéb pékárú. Bevásároltunk. . . Láttuk a kínálatot.
Pause Pékség & Kávézó Budapest - BelsőPause Pékség & Kávézó Budapest - Étel/italPause Pékség & Kávézó Budapest - Étel/italPause Pékség & Kávézó Budapest - Étel/italPause Pékség & Kávézó Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Átlagos 2016. december 4.egyedül járt itt
A Nyugati tér közelében, a Váci úti ALDI bolt mellett nyílt meg a közelmúltban a Pause, amely elsősorban pékség, de kávézóként is hirdeti magát. A nyitás körüli bizonytalankodások még érződnek az alkalmazottakban.
Pause Pékség & Kávézó Budapest - Étel/italPause Pékség & Kávézó Budapest - BelsőPause Pékség & Kávézó Budapest - Külső képPause Pékség & Kávézó Budapest - Étel/italPause Pékség & Kávézó Budapest - Étel/italPause Pékség & Kávézó Budapest - Étel/italPause Pékség & Kávézó Budapest - Étel/italPause Pékség & Kávézó Budapest - BelsőPause Pékség & Kávézó Budapest - BelsőPause Pékség & Kávézó Budapest - Étel/ital